×

Varování

JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 236
JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 83
Vytisknout stránku
27.03.2013 17:00

Children of Bodom: Nová deska Halo Of Blood dokončena

Finská melodic death metalová kapela Children Of Bodom dokončila práce na novém albu. Osmý studiový zářez ponese jméno Halo Of Blood a na pultech se objeví ve čtvrtek 6. června.

Halo Of Blood bylo nahráno v Helsinkách pod dohledem Mikko Karmila, který s Children of Bodom spolupracoval už na albech Hatebreeder, Follow The Reaper a Hate Crew Deathroll. Produkci si vzal na starosti světoznámý Peter Tägtgren (Dimmu Borgir, Amon Amarth).

Alexi Laiho k nové desce řekl: „Halo Of Blood je osmé studiové album Children Of Bodom a věřte tomu nebo ne, ale stále se nám daří skládat čerstvé a nové věci s prvky, které jsou pro COB typické. Na albu jsou ty nejrychlejší a nejpomalejší songy, které jsme kdy udělali a texty s náměty, které jsme nikdy předtím neměli. Je to deset nových písní čistého nordického metalu, a zda si ho užijete s pivem nebo se sklenicí vody, jsem přesvědčen, že se budete bavit.

Prohlédněte si také reportáž z vystoupení Children of Bodom na Basinfirefestu 2012

Na novém albu se také objeví speciální host, kytarista Jeff Waters, z trash metalové kapely Annihilator, který si na Halo Of Blood vystřihne jedno nebo dvě sóla. Alexi Laiho totiž v roce 2007 hostoval pro Annihilator na albu Metal a jak frontman COB řekl: „Je čas odplaty.

 

 

K novince byl už také odhalen obal, který vytvořil Sami Saramäki, jehož výtvory zdobí desky Follow The Reaper, Are You Dead Yet? a Hate Crew Deathroll. O obalu více prozradil baskytarista Henkka Seppälä: „Chtěli jsme mít zimní scenérii. Tak nějak to dobře sedí k atmosféře hudby a procesu skládání. Mělo by to být zmrzlé bodomské jezero, s lidmi, kteří jsou uvězněni pod ledem.


Children Of Bodom – Halo Of Blood
Datum vydání: 6. 6. 2013COB HaloOfBlood cover
Formát: CD
Vydavatel: Nuclear Blast
Seznam skladeb:
01. Waste Of Skin
02. Halo Of Blood
03. Scream For Silence
04. Transference
05. Bodom Blue Moon (The Second Coming)
06. The Days Are Numbered
07. Dead Man’s Hand On You
08. Damage Beyond Repair
09. All Twisted
10. One Bottle And A Knee Deep

Poslední od