Studio Gamma Ray lehlo popelem

Frontman a kytarista Gamma Ray, Kai Hansen, přes kapelní facebookové stránky oznámil, že jejich studio v Hamburku bylo nejspíše zcela zničeno při pondělním požáru. Vydání nové desky Empire of the Undead je tak zatím v nedohlednu.

Gamma Ray Gamma Ray Zdroj: gammaray.org

Velké skladiště, kde se nacházelo i domovské studio kapely Gamma Ray, Hammer Studios, zachvátil v pondělí velký požár. Podle serveru mopo.de šest místních kapel přišlo o své vybavení, zkušebny a Hammer Studios bylo zcela zničeno!

 

V pondělí večer Kain Hansen na oficiálních facebookových stránkách kapely oznámil: „Ahoj všem, díky za váš zájem. Jsme v pohodě, už jsme na turné v Jižní Americe. Studio je nejspíše zničeno, více budeme vědět, až budou mít hasiči vše pod kontrolou. Tady je ta ironická část: jsme na nábřeží jezera a nadcházející živé album Deep Purple právě bylo na tom místě zmixováno. Vzpomeňte na Smoke On The Water…

 

 

Gamma Ray, kteří jsou nyní na krátkém turné po Jižní Americe s Helloween, měli naplánováno se brzo do jejich studia v Hamburku vrátit, aby mohli novou desku dokončit. Empire of the Undead, jejíž vydání bylo naplánováno na začátek roku 2014, se tak na pulty obchodů dostane později.

Napsal(a):

Zanechat komentář