Vytisknout tuto stránku

Muse odhalili podobu obalu nového alba

Světově uznávaná rocková kapela Muse, která má na podzim naplánované evropské turné při příležitosti vydání nové desky, zveřejnila náhled na její obal. Zatím se jedná o pracovní verzi a definitivní podoba bude navíc obsahovat titulky. To znamená, že finální veze bude doplněna o název alba a jméno kapely.

Muse Muse Zdroj: facebook.com

Album s názvem The 2nd Law bude mít na svém přebalu obrázek, který má na svědomí Human Connectome Project. Tento projekt zajišťuje dosud nevídané a v minulosti nemožné mapování mozku. Studie se zaměřuje na jednotlivé mozkové cesty i buňky a zároveň takto dává vzniknout nejrůznějším grafickým obrazcům. Jeden z těchto mozkových designů si tedy pro přebal nové nahrávky vybrali právě Muse.

Podívejte se také na seznam skladeb alba The 2nd Law

Muse - The 2nd Law, Zdroj: muse.mu

Novou desku, na které opět pracují Matthew Bellamy, Dominic Howard a Chris Wolstenholme, je možné na oficiálních stránkách kapely předobjednat již dnes. K uvedení na trh dojde 1. října. Kapela Muse také oznámila, že prvním singlem z alba The 2nd Law bude píseň Madness.

 

Napsal(a):
:DISQUS_COMMENTS

Další články

 • Začíná festival Struny Teens

  Přední umělci nejen hudební scény se potkají již tuto sobotu 19. října v holešovické La Fabrice, aby pootevřeli dveře a dovolili nahlédnout do svého uměleckého světa. Zdi bývalé továrny ožijí hudbou všech možných žánrů od jazzu, přes pop a beatbox až ke klasice a zkrátka nepřijdou ani příznivci vizuálního umění. Festival Struny Teens, jak už název napovídá, zve všechny „náctileté", kteří chtějí proniknout do umělecké branže, na inspirativní setkání i praktické workshopy.

 • Kytarista Martin Barre zavzpomínal na Jethro Tull v Paláci Akropolis

  Ačkoli Martin Barre již řadu let upíná své aktivity k sólové dráze, k jeho kariéře neodmyslitelně patří působení v kapele Jethro Tull, jejíž byl po několik desetiletí hlavním kytaristou.

 • Foto: Ulrich Ellison, Bounty Rock Cafe, Olomouc, 8. 10. 2019

  Rockový Mozart, jak jej nazvali v upoutávce, Ulrich Ellison and Tribe Blues zahrál v olomouckém Bounty svůj napínavý a harmonický mix vláčného i výbušného rocku, jižanského blues, keltské a lidové hudby. Pódium mu však nestačilo, tak vešel mezi diváky a zahrál jim nejen "do ouška" ale také, sednuvší si ke stolu, k dobrému pivečku!

 • Písničkář Pokáč dokazuje, že je Úplně levej

  Známý český písničkář a textař Pokáč, který tento rok vydal své druhé album s názvem ,,Úplně levej", vypustil do světa stejnojmenný videoklip.