pátek, 03 srpen 2012 13:00

Muse odhalili podobu obalu nového alba

Napsal(a)
Muse Muse Zdroj: facebook.com

Světově uznávaná rocková kapela Muse, která má na podzim naplánované evropské turné při příležitosti vydání nové desky, zveřejnila náhled na její obal. Zatím se jedná o pracovní verzi a definitivní podoba bude navíc obsahovat titulky. To znamená, že finální veze bude doplněna o název alba a jméno kapely.

Album s názvem The 2nd Law bude mít na svém přebalu obrázek, který má na svědomí Human Connectome Project. Tento projekt zajišťuje dosud nevídané a v minulosti nemožné mapování mozku. Studie se zaměřuje na jednotlivé mozkové cesty i buňky a zároveň takto dává vzniknout nejrůznějším grafickým obrazcům. Jeden z těchto mozkových designů si tedy pro přebal nové nahrávky vybrali právě Muse.

Podívejte se také na seznam skladeb alba The 2nd Law

Muse - The 2nd Law, Zdroj: muse.mu

Novou desku, na které opět pracují Matthew Bellamy, Dominic Howard a Chris Wolstenholme, je možné na oficiálních stránkách kapely předobjednat již dnes. K uvedení na trh dojde 1. října. Kapela Muse také oznámila, že prvním singlem z alba The 2nd Law bude píseň Madness.

 

Další články

 • Metronome Prague 2020 oznamuje první zahraniční hvězdu Metronome Prague 2020 oznamuje první zahraniční hvězdu

  Pátý ročník Metronome Prague, největšího pražského festivalu hudby a umění, který bude probíhat 19. a 20. června, může hrdě oznámit jméno první zahraniční kapely. Na pražském Výstavišti zahraje skupina Underworld, která tento týden vydává své desáté studiové album Drift Songs. Show, která bude nové album propagovat, by měla být neopakovatelná a největší, jakou kdy Underworld předvedli.

 • Foto: Kamil Střihavka a Leaders!, Lucerna Music Bar, 18.11.2019 Foto: Kamil Střihavka a Leaders!, Lucerna Music Bar, 18.11.2019

  Pondělní večer patřil v Lucerna Music Baru tradičnímu podzimnímu koncertu Kamila Střihavky a jeho doprovodné kapely Leaders! .

 • Mikulášská s The Tap Tap letos s předstihem Mikulášská s The Tap Tap letos s předstihem

  Tradiční Mikulášská s kapelou The Tap Tap se letos uskuteční již tento týden a na novém místě, než jsem zvyklí.

 • Soutěžte o voucher na nákup not v hodnotě 500 Kč Soutěžte o voucher na nákup not v hodnotě 500 Kč

  Učíte se nebo hrajete na nějaký hudební nástroj a chcete se naučit zahrát vaši oblíbenou píseň od známého interpreta? Blíží se Vánoce, pro hudebníky jsou noty od supernoty.cz ideálním dárkem pod stromeček. Tak neváhejte a soutěžte s redakcí musicweb.cz!

Další podobné články

var sklikData = { elm: "sklikReklama_57358", zoneId: 57358, w: 728, h: 90 };