We on the Moon pokračují ve spanilé jízdě

Brněnská skupina, která o sobě dala vědět již singlem Paralyzed, pokračuje ve vysoce nasazené laťce a do éterů českých rádií vypouští písničku The Ocean Sky. A slaví úspěchy i na koncertním políčku.

We on the Moon We on the Moon Zdroj: archiv kapely

 

Sestava kolem zpěváka a frontmana Tomáše Červinky v současnosti prožívá nejeden úspěch a vzestup. Po nasazení aktuálního singlu The Ocean Sky do hitparády Evropy 2, která nakonec song pustila i do běžné rotace, přicházejí nově potvrzené festivaly a akce, na kterých si kapela We on the Moon zahraje.

 

 

Mezi České Hrady (Kunětická Hora, Bezděz, Rožmberk nad Vltavou, Hradec nad Moravicí), kde se We on the Moon představí na hlavní stagi před kapelou Kryštof (ve dvou případech) a před Mandrage (také na dvou hradech) se vměstná též koncert na Rock for People a také na největším rodinném festivalu u nás - Kašpárkohraní.

Aby toho nebylo málo, čeká WOTM natáčení videoklipu a též vyhlášení výsledků Českého YouTube festu 2013, kde postoupili do finálové patnáctky.

Napsal(a):
:DISQUS_COMMENTS

Další články

 • V Praze vystoupí bubeník skupiny Pink Floyd Nick Mason

  Zakládající člen Pink Floyd Nick Mason a jeho Saucerful of Secrets přiveze do Prahy atmosféru prvních desek této legendární kapely. Pražská zastávka jeho evropského turné proběhne ve čtvrtek
  25. července ve velkém sále Lucerny.

 • Foto: Masters of Rock, Vizovice, 14. 7. 2019

  Neděle 14. července byla zároveň posledním dnem Masters of Rock 2019, vystoupili Dark Tranquillity, Primal Fear, Children of Bodom. Naplněný areál pobavili glam-metaloví američané Steel Panther a celý festival završili Dream Theater. Z posledního dne Masters of Rock vám přinášíme fotoreportáž.

 • Foto: Masters of Rock, Vizovice, 13. 7. 2019

  Třetí den letošního ročníku Masters of Rock dominovaly kapely Within Temptation a sólový projekt zpevačky Tarji Turunen. Zpěvačky Sharon den Adel a Tarja Turunen tak zazpívaly i duet Paradise. Dále vystoupila neměcká heavymetalová kapela Rage doprovázena Zlínskou Filharmonií, norové Satyricon či kapela Brainstorm. Z třetího dne festivalu vám přinášíme fotoreportáž.

 • Rammsteini představili v Praze nové album

  Veliká show a prověřené hity. Tak by se dal ve zkratce shrnout zážitek z koncertu skupiny Rammstein, který se konal v úterý 16. července. V den, kdy byl článek vydán, kapela odehrávala právě druhý vyprodaný koncert.

Další podobné články