Accept jsou bez bubeníka a kytaristy

Překvapivé novinky přicházejí z tábora metalové legendy Accept. Ze dne na den ji opustili dva členové.

Skupina Accept je bez bbubeníka a kytaristy,  oba oznámili svůj odchod Skupina Accept je bez bbubeníka a kytaristy, oba oznámili svůj odchod Zdroj: Tereza Ticháčková, Musicweb.cz

Není to tak dlouho, ce hudební svět překvapil odchod dvou členů Megadeth, a máme tu zemětřesení v řadách dalších metalových titánů. Svůj odchod odhásil nejdříve kytarista Herman Frank a vzápětí i bubeník Stefan Schwarzmann. "Accept by rádi poděkovali Hermanu Frankovi a Stefanu Schwarzmannovi za báječné více než čtyři poslední roky. Byli součástí sestavy, kdykoliv k dispozici, a vždy odváděli špičkový výkon!" praví se v prohlášení kapely.

"My i fanoušci jsme věděli, že mají i své vlastní kariéry a může se stát, že nastanou problémy s plánováním, které se nedají překonat. Herman a Stefan jsou nyní připravení se vydat do světa se svou vlastní kapelou Panzer, teď když mají v kapse nahrávací smlouvu s Nuclear Blast a nové album! Rozcházíme se jako přátelé a přejeme jim pouze úspěch. My sami se chystáme na rok 2015, ve kterém hodláme co nejvíce vystupovat."

 

 

Rozpadá se tak sestava, která stála za jedním z nejúspěšnějších comebacků posleních let. Accept by to ale nijak zvlášť přibrzdit nemělo, jelikož skladatelské otěže v téhle partě drží pevně ve svých rukou principál Wolf Hoffmann s basákem Peterem Baltesem. Trio zmíněných Panzer tvoří kromě Franka a Schwarzmanna legendární tahoun Destruction Schmier. Debut Send Them All to Hell vyšel v listopadu.

Napsal(a):

Zanechat komentář