Američtí rockeři The Maine přijíždí do Prahy

Americké rockové uskupení The Maine se představí 11. února v pražském Futurum Music Baru v rámci série Rock for People Concerts.

The Maine The Maine Zdroj: pořadatel koncertu

 

Arizonská formace přiváží do ČR své sedmé studiové album You Are OK. The Maine jsou na hudební scéně od roku 2007, kdy vydali svůj první oficiální singl Stay, Up, Get Down. První studiové album Can’t Stop Won’t Stop vydali o rok později. Málokterá kapela na sebe dokázala svým debutovým albem upozornit tak jako tato sympatická pětice. Od té doby vydali dalších šest alb, z nichž poslední, již zmiňované You Are OK, v březnu 2019. Hudební styl The Maine obsahuje prvky indie rocku, popu nebo emo, s vášnivostí sobě vlastní se však kapela neustále vyvíjí a obohacuje svůj zvuk o novinky.

 

 

Společně s The Maine se v Praze představí i australská pop punk kapela Stand Atlantic. Ti vydali roku 2018 debut Skinny Dipping, do Prahy však dorazí i s novým repertoárem. Na podzim oznámili začátek prací na novém albu a uveřejnili ochutnávku v podobě singlu Hate Me (Sometimes).

Napsal(a):

12 komentáře

  • Odkaz Komentáře Lociodo úterý, 22 listopad 2022 10:22 napsal(a) Lociodo

    lasix sulfa allergy Here, I would like to argue that we can, and maybe should, take advantage of these invasive electrodes that are implanted for DBS, and perform neurofeedback

  • Odkaz Komentáře vawbady sobota, 12 listopad 2022 16:15 napsal(a) vawbady

    The biggest reason why TOT doesn t work is because of poor estrogen E2 management tamoxifen and covid vaccine

  • Odkaz Komentáře togreta středa, 09 listopad 2022 13:22 napsal(a) togreta

    Having a history of blood clots, heart and liver disease, and having other treatments after surgery weren t associated with a higher risk of blood clots generic priligy online

Zanechat komentář

?>