úterý, 31 leden 2017 20:41

Chelsea Grin vydali deluxe edici nejnovějšího alba

Napsal(a)
Chelsea Grin Chelsea Grin Zdroj: Oficiální facebookový profil skupiny Chelsea Grin

Chelsea Grin po roce rozvířili vody deathcoru znovuvydáním alba Self Inflicted, které se na trhu poprvé objevilo minulý rok. Deluxe edice nabízí bonusové tracky, které kapela odhalila v průběhu ledna.

Chelsea Grin minulý rok přesedlali z vydavatelství Artery Recordings k Rise Records a 1. června 2016 vydali čtvrtou řadovou desku Self Inflicted, které nabízí jedenáct písní. O rok později, konkrétně 27. ledna 2017 kapela oslavila desku deluxe edicí, jež je obohacena dvěma tracky. Singly American Dream a Avidus šestice hudebníků sdílela pár dní před vydáním nové verze alba.

Píseň American Dream si můžete poslechnout zde: 

Song Avidus pak v následujícím videu: 

Chelsea Grin se vydávají na šňůru po Severní Americe a v létě se chystají i do Evropy. K nám zavítají též, tentokrát však ne na klubovou akci, ale na velký open-air festival, jaroměřický Brutal Assault.

brutal assault banner 2017

Další články

 • Carnifex nahráli novou desku a vydali singl s Alissou White-Gluz Carnifex nahráli novou desku a vydali singl s Alissou White-Gluz

  Kalifornská metalová skupina Carnifex vydá v létě sedmé studiové album World War X. Kromě podrobností o albu kapela zveřejnila i první singl, na kterém spolupracovala zpěvačka Alissa White-Gluz.

 • Foto: Metalfest, Amfiteatr Lochotín, Plzeň, 1. 6. 2019 Foto: Metalfest, Amfiteatr Lochotín, Plzeň, 1. 6. 2019

  První červnový den pódium v amfiteátru Metalfestu ovládli Amon Amarth, vystoupila i britská gothicmetalová legenda Cradle of Filth a kytarista Gus G. se svojí kapelou. Z druhého dne festivalu Metalfest vám přinášíme fotoreportáž.

 • Foto: Metalfest 2019 z davu - 2. den Foto: Metalfest 2019 z davu - 2. den

  Ze druhého dne plzeňského Metalfestu se můžete podívat na fotky z koncertů Elvenking, Beast in Black, Stratovarius, Cradle of Filth a Amon Amarth. Opět foceno z pohledu prostého návštěvníka z davu.

 • Foto: Metalfest 2019 z davu - 1. den Foto: Metalfest 2019 z davu - 1. den

  Z prvního dne Metalfestu vám přinášíme pohled prostého diváka, který se účastnil festivalu jako kdokoliv jiný. V pátek vystoupily kapely Majesty, Kissin' Dynamite, Axxis, Septicflesh, Hammerfall a Powerwolf.

var sklikData = { elm: "sklikReklama_57358", zoneId: 57358, w: 728, h: 90 };