Danny Worsnop zveřejnil další singl z připravované country rockové desky

Danny Worsnop svoji hudební kariéru odstartoval v metalcorové bandě Asking Alexandria, o pár let později dal dohromady hard rockovou partu We Are Harlot, přesto ale vždycky toužil zkusit samostatnou cestu. Nyní se mu sen splnil a po několika letech snahy vydává solo desku s žánrem, který by od něj jen tak někdo nečekal.

Danny Worsnop Danny Worsnop Zdroj: Tereza Ticháčková, musicweb.cz

V necelých třiceti letech toho má za sebou v hudebním i osobním životě více než dost. Britský zpěvák a textař Danny Worsnop o sobě dává znovu vědět. Ve světě tvrdé muziky se o něm ví, v country světě však nikoliv a právě do těchto vod se mladý muž vydává se svojí prvotinou The Long Road Home, která vychází 17. února.

Worsnop podle svých slov obešel až dvacet vydavatelství, než našel společnost, která mu desku vydá. Tou se nakonec stalo hudební vydavatelství Earache Records (vydává práce kapel Blackberry Smoke, Massacre, Rival Sons, The Temperance Movement, Wakrat, Wormrot ad.)

Muzikant loni sdílel pár singlů a v novém roce poslal fanouškům další ochutnávku v podobě singlu Don't Overdrink It, na který natočil spolu s Blakem Juddem videoklip.

{youtube}oXhf3s_t8xk{/youtube}

Plány do budoucna Dannyho Worsnopa jsou jasné. Přestože v záchvatu euforie z debutovky pomýšlí na další solové album, v nejbližší době se chystá věnovat kapele Asking Alexandria, do které znovu naskočil a se kterou vyjede na turné, při kterém se představí i u nás (psali jsme zde), dále chce dokončit práce na nové desce druhého projektu We Are Harlot, má rozdělaných několik hudebních videí a pohrává si i s filmovým průmyslem.

2017 01 31 Danny WorsnopTrack list

Prozac

Mexico

I Feel Like Shit

Anyone But Me

High

I Got Bones

Quite A While

Don't Overdrink It

I'll Hold On

Midnight Woman

Same Old Ending

The Man

Napsal(a):

Zanechat komentář