Do Mersey klubu zavítají ikony alternativního rocku v rámci projektu Micka Harveyho

Australský hudebník Mick Harvey, který spoluzakládal temnou kapelu The Birthday Party a vystupoval s The Bad Seeds Nicka Cavea i s PJ Harvey, míří do Brna.

Mick Harvey Mick Harvey Zdroj: pořadatel koncertu

Po několika letech koncertování s playlistem interpretací Serge Gainsbourga a turné s PJ Harvey se australský hudebník Mick Harvey vrací na pódia s programem složeným z materiálu ze svých čtyř sólových alb. Bývalý člen Caveových The Bad Seeds si pro tento projekt přizval svého blízkého spolupracovníka J. P. Shilo (Hungry Ghosts/Rowland S.Howard/The Blackeyed Susans), baskytaristu Glenna Lewise (Cambodian Space Project) a bubeníka ze skupiny Sonic Youth Stevea Shelleyho.

 

 

V rámci koncertu zazní mimo jiné také skladby ze Shilovy připravované desky „Invisible You“ a selekce z Harveyho „The Fall and Rise of Edgar Bourchier and the Horrors of War“.

Sledujte Musicweb na Facebooku:
 

Brňané měli možnost Micka Harveyho vidět a slyšet naživo na Henry Lee Festu, kde hrál ve seskupení Ministry Of Wolves. Tentokrát se otevřou dveře brněnského Mersey klubu 27. října v 18 hodin. Předprodej vstupenek probíhá v sítích Ticketmaster, Ticketportal, Ticketart a pomocí služeb Goout a Smsticket.

Napsal(a):

Zanechat komentář