pondělí, 27 březen 2017 14:43

Heaven Shall Burn natočili nové video

Napsal(a)
Heaven Shall Burn Heaven Shall Burn Zdroj: Archiv kapely Heaven Shall Burn

Loni na podzim vydala německá metalová formace Heaven Shall Burn svoji další studiovku nazvanou Wanderer. S ní vyrazili na turné, v rámci kterého zavítají za pár dní do Prahy. Zazní i song Corium, ke kterému energická kapela natočila videoklip?

Po písních Downshifter, Passage of the Crane a Bring the War Home se vizuální podoby dočkala píseň Corium. Více jak pětiminutová skladba z nedávné, v řadě osmé desky Wanderer, jež vyšla minulý rok v září, nabízí velký prostor k působivému obrazovému doprovodu a produkční společnost Iconographic se tak náležitě vyřádila.

Pokud se vám tvrdé riffy německých Heaven Shall Burn, kteří na scéně metalu působí od roku 1996, zalíbily, nenechte si ujít příležitost vidět a slyšet je naživo. Stane se tak už ve čtvrtek 30. března, kdy vystoupí ve Foru Karlín, více si můžete přečíst v pozvánce.

Další články

 • Nadupanému lineupu Masters of Rock vévodí Judas Priest Nadupanému lineupu Masters of Rock vévodí Judas Priest

  Asi nejlepší sestavu vystupujících si na příští rok nachystali pořadatelé příštího ročníku vizovického festivalu Masters of Rock. Nejvýraznější akvizicí jsou bezesporu metaloví pionýři Judas Priest, ale tím výčet zajímavých jmen ani zdaleka nekončí.

 • Cavalera Conspiracy se blýskli novým videem Cavalera Conspiracy se blýskli novým videem

  Den po vydání nejnovějšího kousku, albu Psychosis, udělala americko-brazilská parta Cavalera Conspiracy radost svým fanouškům tím, že vydala klip k více jak pětiminutové skladbě Spectral War. Zajímavé na něm je, že pochází z produkce tatéra Paula Bootha.

 • Vikingové Amon Amarth přijíždějí s novým videoklipem Vikingové Amon Amarth přijíždějí s novým videoklipem

  Švédská death metalová formace Amon Amarth po několika měsících navštíví opět naši zemičku, kde předvede i své nejnovější kousky, mezi které se řadí také skladba The Way of Vikings, již najdeme na desátém albu Jomsviking, které spatřilo světlo světa v březnu minulého roku. K právě této zmiňované písni 'Amoni' natočili videoklip.

 • Hatebreed posílají nové video Hatebreed posílají nové video

  Více jak rok od vydání sedmé studiovky The Concrete Confessional vydává americká formace Hatebreed videoklip k jedné z písní, jež se na desce nachází. Kapela přijede v srpnu na festival Brutal Assault a zcela jistě na něm nové kousky předvede. Bude mezi nimi i Seven Enemies?

var sklikData = { elm: "sklikReklama_57358", zoneId: 57358, w: 728, h: 90 };