Karel Gott vydává EP plné diskotékových remixů

Karel Gott vydává první remixové EP. Prodej startuje o půlnoci 1. dubna, ale pouze digitálně. Starší písně, které v podání Karla Gotta už mnozí znají, nyní zremixoval DJ NEO. Co si pro nás vlastně připravili, se jako první dozvědí diváci České Miss 2012 již tuto sobotu 31. března.

Karel Gott Karel Gott Zdroj: karelgott.com

Karel Gott je stálice české populární scény už nepočítaně dlouhou řadu let. Ovšem i on, božský Kája, musí jít s dobou. Rozhodně nezůstává pozadu, což potvrzuje fakt, že připustil, aby jeho písně prodělaly zákrok zremixování. Výsledkem tohoto zákroku, na kterém s Gottem pracoval DJ NEO, se stane remixové EP, vůbec první v Gottově kariéře. A protože si to moderní doba žádá, bude možné si toto EP pořídit pouze digitálně přes Supraphonline, iTunes a v podobných digitálních obchodech.

"Mé původní nahrávky písní Blues pro tebe a Svět je báječnej kout, které znáte od loňska z mého alba Sentiment, byly nově studiově upraveny s použitím dodatečných nástrojů, zvuků a nejrůznějších technologických efektů a fíglů. Nejpodstatnější na tom je, že základ původních nahrávek zůstal zachován". Karel Gott

2012 03_29_Karel_Gott

Nové EP bude obsahovat dvě zremixované písně ve dvou různých zpracováních. Jedná se o Blues pro tebe, v signature radio remix a classic club mix, a Svět je báječnej kout jako summer in Prague remix a summer in London remix. Budeme si muset ještě chvilku počkat, abychom se dozvěděli, co se pod těmito anglickými slovy skrývá a jakou změnu písně prodělaly. Z dostupných krátkých ukázek zatím víme, že Karlovy písně nazpívané s Big bendem Českého rozhlasu byly přeladěny na taneční disko notu.

DJ NEO je český DJ, který se vypracoval a slavil úspěchy i za hranicemi naší české kotliny. Už v devadesátých letech zabodoval a vydal desku u jednoho z nejslavnějších amerických labelů a vyhoupl se až na pole hlavních evropských i amerických žebříčků. U nás spolupracoval s celou řadou známých interpretů a kapel. Jméno Karla Gotta si tak připsal DJ NEO na seznam vedle jmen Lucie Bílá, Dara Rolins, Jiří Korn a skupin, jako jsou Monkey Business, JAR nebo Wohnout.

Premiérovým večerem zremixované písně Blues pro tebe se stane 31. březen. Gott tak zahájí večer plný krásných dívek, volbu České Miss 2012, která bude vysílána v přímém přenosu z Hudebního divadla Karlín. Otázkou už jen zůstává, které z finalistek České Miss 2012 by své Blues pro tebe božský Karel věnoval.

Tracklist remixového EP:

Blues pro tebe (DJ NEO signature radio remix)

Blues pro tebe (DJ NEO classic club mix)

Svět je báječnej kout (What A Wonderful World) (DJ NEO summer in Prague remix)

Svět je báječnej kout (What A Wonderful World) (DJ NEO summer in London remix)

Napsal(a):

Zanechat komentář