Koncert The Kooks přeložen!

Pokud jste se chystali na koncert britských The Kooks, zanechte příprav a do kalendáře si zapište nové datum 11. listopadu 2017. Vstupenky a místo konání koncertu zůstávají v platnosti.

The Kooks The Kooks Zdroj: amazon.co.uk

 

Koncert indie popových The Kooks byl naplánovaný na 26. května, ale z logistických důvodů musel být přeložen až na listopad letošního roku. Kapelu to velice mrzí a rozhodně se na vás bude v listopadu těšit. Minulý týden (19.května) vydali své nové albumThe Best...So Far. Je tomu jedenáct let od vydání první nahrávky Inside In/Inside Out, kdy přicházejí s výběrovou kompilací spolu s dalšími dvěma písněmi. I na ně se můžete těšit na podzimní koncert.

Čtěte také: The Kooks se vrací do Prahy

I předkapela Lake Malawi zůstává pro pražský koncert nezměněna. Ta v současné době pracuje na nové desce, která by měla být hotova v prosinci letošního roku a můžeme tedy doufat, že některé nové skledby zahrají i na pražském koncertě.

Vstupenky tedy nevracejte, dobře uschovejte a do kalendáře zapiště červeným písmem The Kooks v Praze 11. listopadu v Malé sportovní hale.

Napsal(a):
:DISQUS_COMMENTS