Vytisknout tuto stránku

Lola běží představuje nový videoklip

Vydařená párty a bytový koncert. Tak takto vypadá druhý videoklip kapely Lola běží, která se věnuje alternativnímu popu a na české scéně působí rok a půl.

Lola běží Lola běží Zdroj: archiv kapely

Lola běží je na české hudební scéně poměrně krátkou dobu. Pánové zpívají česky a snaží se navázat na tradici české poprockové scény. V jejich tvorbě nehledejte vyumělkované prvky. Kapela se řídí heslem: „Jít rovnou na věc.“ Dle slov členů kapely je živé hraní baví nejvíce a to je důvod, proč dělají muziku. Lola běží sestává ze zpěváka Jakuba Míchala, kytaristy Aleše Petržely, basáka Jakuba Jakubce a bubeníka Petra Baláše.

„Nahnali jsme do bytu našeho basáka skoro třicet holek, pár kámošů a nechali klip žít vlastním životem. Byt byl sice po natáčení na odpis, ale stálo to za to," vzpomíná kapela se smíchem na natáčení.

V současné době Lola běží vypustila do světa již druhý videoklip. Video k písni Holka vzniklo v bytě basáka Jakuba Jakubce, kde se pořádal mejdan. Jeho součástí byl i bytový koncert kapely. Celý večírek se natáčel na kameru a ze záznamu se sestřihal videoklip, ve kterém se objevují i záznamy z jiných koncertů Loly.

 

 

Na nadcházející léto má skupina naplánovaných více jak dvacet koncertů, během kterých se zúčastní i několika festivalů. Nebudou chybět ani Rock for People, Peckafest či Sázavafest. Na finiš již také netrpělivě čeká debutové album, které by se mělo světu představit na podzim letošního roku.

Napsal(a):
Buďte první, kdo napíše komentář!

Nejnovější od Adam Karas