Lordi vypustili do světa desku Scare Force One

Dne 31. října 2014 finská heavy metalová kapela Lordi vypustila do světa novou desku. Album dostalo název Scare Force One a je již sedmým počinem, kterým se kapela může chlubit.
Lordi vypustili do světa novou desku a objevili se v nových maskách Lordi vypustili do světa novou desku a objevili se v nových maskách Zdroj: Rockstation.blog.ru
 
Rok po vydání To Beast or not to Beast finští Lordi přichází s dalším albem, které nese jméno Scare Force One. Na pultech se objevilo 31. října a den poté bylo představeno na speciálním koncertu v Helsinkách, kde kapela rovněž předvedla nové kostýmy. Písně z posledního alba zní moderněji a jak řekl Mr. Lordi, třeba singl Nailed by the Hammer of Frankenstein je toho živým důkazem.
 
Předešlé dvě desky byly nahrány v Nashvillu pod dozorem producenta Michaela Wagenera (Warrant, Skid Row), tentokrát se však banda monster uchýlila do studia v rodném Finsku. Jako producent s nimi spolupracoval Mikko Karmila, který o spolupráci s kapelou usiloval již dříve.
 
V rámci propagace nových písní byl také dne 4. listopadu oficiálně zveřejněn videoklip ke stejnojmennému singlu Scare Force One. Na začátku si malý chlapec hraje s letadlem, takže klip vypadá nevinně. Ale nebyli by to Lordi, kdyby se nakonec neukázalo, že letadlo je plné monstrózních letušek.
 
 
Skupina Lordi vznikla ve městě Rovaniemi v roce 1992 a svůj první soubor písní vydala o sedm let později. Z předešlých alb Finů jistě stojí za zmínku debutové Get Heavy z roku 2002, které obsahuje hit Would You Love a Monsterman. Nesmíme opomenout ani vypalovačku Hard Rock Hallelujah z placky The Arockalypse z roku 2006.
Napsal(a):

Zanechat komentář