Mastodon vystoupí na Rock for People

Jo, vážně. Tihle metaloví velikáni nezamíří na Brutal Assault ani na Masters of Rock, kde byste je nejspíš bývali čekali, ale vystoupí na festivale Rock for People už za dva měsíce a kousek. Těšit se na ně můžete v královéhradeckém Festivalparku.

Skupina Mastodon vystoupí na Rock for People Skupina Mastodon vystoupí na Rock for People Zdroj: Tereza Ticháčková, Musicweb.cz

Evanescence, Three Days Grace, Dub FX, Lower Than Atlantis ... a teď Mastodon. To vše jsou kapely, na které se můžete těšit v Hradci Králové první týden v červenci. Že vám tam něco nesedí? Ano, Mastodon koupou tak trochu jinou ligu, aspoň co se tvrdosti hudebního provedení týče.

Jinak se ale titáni hard & heavy scény mají čile k světu. Na svém kontě mají tři nominace na Grammy, několik proměněných nominací na ceny prestižního hudebního časopisu Kerrang! a jednu takovou malou cenu od slavného metalového magazínu Metal Hammer.

Sledujte Musicweb na Facebooku:
 

Za dvacet let své existence se navíc podívali na pěknou řadu festivalů včetně Download či Sonisphere a někteří členové – a to není tak úplně z hudebního prostředí – si zahráli v Game of Thrones. Nevím teď, co je větší úspěch, co ale vím je, že jejich vystoupení jistě bude stát za to.

Vstupenky na festival Rock for People najdete v klasických předprodejích nyní už za cenu 2000 korun. K dispozici jsou však i jednodenní vstupenky, pakliže vaše milované kapely hrají v jeden den anebo nemáte čas zažít všechny festivalové dny. 

Zanechat komentář