Muse do Prahy přivezou pyramidové pódium

Britská kapela Muse již odstartovala nadmíru očekávané The 2nd Law Tour, kterým podporují aktuální album. Tuzemští fanoušci, kteří se chystají navštívit pražskou zastávku 22. listopadu v O2 Areně, se mohou v připravené fotogalerii podívat, jaké pódium si pro ně Matthew Bellamy, Dominic Howard a Chris Wolstenholme připravili.

Muse - The 2nd Law stage Muse - The 2nd Law stage Zdroj: muse.mu, Hans-Peter Van Velthoven

Turné bylo kapelou ohlášeno 7. června letošního roku a díky připravené zastávce v Praze si po dvou letech přijdou na své také čeští fanoušci. Muse se tuzemskému publiku představili při zatím jediném vystoupení v Hradci Králové na festivalu Rock For People 2012. Tehdy bylo aktuální album The Resistance.

Současná koncertní šňůra byla naplánována na podporu právě vydaného šestého řadového alba s názvem The 2nd Law. Pro velký zájem o vstupenky kategorie Stání a 1. patro byly do prodeje uvolněny i vstupenky, díky kterým diváci uvidí přímo do kuchyně hvězdných Muse. Tyto speciální vstupenky jsou určeny pro místa po obou bocích pódia a za pódiem samotným. Teoreticky tak diváci, kteří si tyto lístky pořídí, prožijí neopakovatelný a jedinečný zážitek, který se hned tak nenaskytne. Vstupenky se prodávají za sníženou cenu 1 190 Kč.

Napsal(a):

Zanechat komentář