Nekompromisní nový klip City Lights

Hardcorová naděje "ze srdce Evropy" City Lights vysílá do světa singl Not a Home. A rozhodla se ho doprovodit novým klipem.

Citylights Citylights www.citylights.cz

Od svého vzniku v roce 2009 o sobě City Lights dávají dost hlasitě vědět. Jelikož se snaží držet krok se zahraniční špičkou, věnují minimálně stejnou pozornost skladatelskému procesu i technickým aspektům nahrávání. A protože nehodlají přistupovat na kompromisy, regulerního CD jsme se od nich zatím nedočkali. To však v žádném případě neznamená, že by se flákali, ba naopak. Kromě pilného koncertování po republice, ale i třeba na Slovensku, či v Polsku, vychrlí čas od času nějaké to vymazlené EP, provázené videoklipem. V květnu jsme se tak dočkali už třetího.

Čtěte také: Crossfaith rozpálili Chapeau Rouge do ruda

Tentokrát se jedná o song Not a Home. Písničku nahrál Maťo Turcer (From Our Hands) a Kubo Hríbik (Momma Knows Best) v bratislavském studiu I Hear Studios, mixoval a masteroval Steve Sears (produkce posledních Gallows, Kids In Glass Houses, …) a video natočil a postříhal Igor Zacharov. Po Sugar Hill se tak jedná již o jeho druhý klip pro City Lights. "Je to náš dlouholetej kamarád (známe se skrze Momma Knows Best, kde hraje na kytaru) a víme, co dělá a že to dělá dobře," vysvětluje zpěvák Hubitch. Dodejme ještě, že video bylo natočeno v pražských Modřanech a píseň bude součástí nového EP, jehož vydání se plánuje na podzim.

 

 

Sestava City Lights:

Hubitch - zpěv

Šáša - kytara, zpěv

Staidl - bicí, zpěv

Farky - basa, zpěv

Bandcamp: http://citylightshc.bandcamp.com/ (singl volně ke stažení)
Facebook: https://www.facebook.com/citylightscz
www.citylights.cz

Napsal(a):

Zanechat komentář