Nine Inch Nails mění termín a místo koncertu

Pokud plánujete návštěvu koncertu kapely Nine Inch Nails v Praze nebo již máte zakoupené vstupenky, je následující informace určena právě vám.

Nine Inch Nails Nine Inch Nails Zdroj: livenation.cz

 

Původně se měl koncert Nine Inch Nails uskutečnit 20. června 2014 v pražské O2 areně. Z organizačních důvodů však musel být přeložen nejen na jiný termín, ale také na jiné místo. Aktuálně si do diáře zapište 11. červen 2014, Forum Karlín. Multifunkční prostor, kde NIN koncert odehrají najdete poblíž stanice metra B Křižíkova v Pernerově ulici.
Velice důležitá je informace o vstupenkách - již zakoupené je nutné vrátit do 20. dubna 2014 tam, kde jste je zakoupili, a pořídit si nové. Výše vstupného se ustálila na jednotných 1 290 korunách.


Čtěte také : Nine Inch Nails - Europe Tour 2014


Hlavním tahounem kapely Nine Inch Nails je multiinstrumentalista, skladatel a zpěvák Trent Reznor. V loňském roce parta z Clevelandu po pěti letech vydala desku s názvem Hesitation Marks a rozjíždí se s ní na turné. Pokud chcete slyšet jejich nové songy spolu se starými osvědčenými hitovkami, neváhejte s nákupem vstupenek - náhradní prostor je o hodně menší než původně plánovaná O2 arena.
Bližší informace ke koncertu hledejte na www.livenation.cz
  


 

Napsal(a):

Zanechat komentář