Pořadatelé festivalu Ostrava v plamenech myslí i na vaše pohodlí

Nabídka vstupenek na festival Ostrava v plamenech se rozšiřuje i na cenově zvýhodněné balíčky s ubytováním.

Dymytry Dymytry Zdroj: oficiální stránky kapely

Pokud se chystáte první srpnový víkend na první ročník festivalu Ostrava v plamenech a nejste místní či z blízkého okolí, nabídka balíčků s ubytováním je určena i vám. Bohatý hvězdně obsazený program bude trvat jistě do noci. Někdo zvolí přespání ve stanu, jiný se prospí v nočním vlaku cestou domů.

Kdo má rád pohodlí, chce si ještě festivalovou noc užít a nespěchat s odjezdem, může zvolit příjemnější variantu. Pořadatelé zajistili ubytování v prvotřídním hotelu Park Inn přímo v Ostravě. Pro dvě osoby tak balíček obsahující vstupenky, nocleh a snídaní vyjde na 2390 korun. Na ty z vás,

kteří do Ostravy chtějí přijet již v pátek, je také pamatováno. Můžete si k balíčku extra přikoupit ještě páteční nocleh tamtéž, pro dvě osoby vyjde na pouhých 1010 korun.


Čtěte také: Ostrava v plamenech doplňuje line up o W.A.S.P.


S rezervací příliš neotálejte, cena je platná a limitovaná počtem pokojů pouze do konce dubna 2014. Vzhledem k tomu, že Ostrava v plamenech je očekávána jako jedna z největších rockových festivalových událostí na Ostravsku, po volných místech se může jen zaprášit.
Samostatné festivalové vstupenky jsou již v prodeji za zaváděcí cenu 690 korun také do konce dubna, poté (jak již bývá zvykem u podobných akcí) se bude postupně zvyšovat. Hlavní tahouny akce jsou W.A.S.P. (USA), Sonata Arctica (Fin) a tuzemští Citron, Kreyson, Dymytry, Doga a Legendy se vrací.

Napsal(a):

Zanechat komentář