Silver Rocket připravili Benefit pro Sedmičku a Keftes Party

Dva benefiční večery si na konec roku 2013 připravila pražská parta Silver Rocket. První se uskuteční 13. prosince v Brně, kde na podporu promotérů Keftes Party zahrají OTK, Lyssa, Kontroll a Raketoplán. Druhá akce proběhne o den později za přítomnosti OTK, Or a Kurac, kteří mají za cíl pomoci Klubu 007.

OTK OTK Zdroj: facebook.com

Jako každý rok, i letos nastává sezóna firemních večírků a vánočních mejdanů. Pozadu nechce zůstat ani neustále expandující firma Silver Rocket, která vás na závěr dvanácti měsíců plných prosperity a splněných cílů zve dokonce na dva večery po sobě: v pátek 13. prosince se v brněnském klubu Boro odehraje benefiční koncert pro Keftes Party, o den později je na řadě tradiční benefit pro Klub 007, který už dlouhá léta poskytuje azyl a podporu nezávislým projektům napříč hudebními scénami.

Pokud jste na koncerty dlabali celý rok, máte šanci to napravit a zachovat si tak tvář před zrcadlem věčnosti: Keftes Party i Klub 007 si to zaslouží. Prvním příjemcem vaší dobré vůle je kolektiv drzých promotérů ze Slezska, kteří se zuby nehty snaží udržet nad hladinou pořádání na první pohled nevýdělečných koncertů v na první pohled sympatickém brněnském klubu Boro. Druhý na řadě je legendární Klub 007, bez kterého by pražské nezávislé podzemí bylo sotva poloviční. Sedmička je pro Silver Rocket domov, posvátná půda, domácí hřiště, kolébka – ale snad ne hrob. Po benefitu na 007 proběhne tradiční „Dárkování Stříbrné Rakety“ řízené populárním Santorrusem (přineste dárek, odevzdejte ho pod stromeček, Santorrus vás pak obdaruje jiným), poté volná zábava i láska, družný hovor, vyměňování zkušeností či tělesných tekutin a DJ´s. Těšíme se na vás na Moravě (13. prosince) i v Čechách (14. prosince).

[tisková zpráva pořadatele]

 

Benefit Silver Rocket pro Keftes Party v Boru, Brno (13. prosince): OTK, Lyssa, Kontroll, Raketoplán
Benefit Silver Rocket pro Klub 007, Praha (14. prosince): OTK, Or, Kurac

 

Napsal(a):

Zanechat komentář