Sziget 2016 zahájil předprodej

Týdenní multikulturní festival Sziget se bude konat sice až v srpnu příštího roku, ale již nyní je zahájen předprodej nejlevnějších vstupenek.

Sziget Sziget Zdroj: zvlastnistyl.cz

 Zní to až neuvěřitelně, ale příští ročník bude již dvacátý čtvrtý. Za tuto dlouho řadu let si festival získal ve světě vysoký kredit svou originalitou ale i umístěním na budapešťském ostrově. Ten se ve festivalový areál promění ve dnech 10. až 17. srpna 2016. Můžete se zastavit na pár kapel, na pár dní, ale také zde můžete strávit celý týden a rozhodně se nudit nebudete. Zatím potvrzenými interprety jsou: Bring Me The Horizon, John Newman, Kodaline, M83, MØ, Naughty Boy, Parov Stelar, Sigúr Ros, Bastille, Bloc Party, CHVRCHES, Nicky Romero a Sum 41.  Další jména budou samozřejmě přibývat a pořadatelé jistě vyvinou veškeré úsilí, aby byl program opět hodně pestrý.

Poslední ročník Szigetu přilákal více než 440 tisíc návštěvníků z více než 95 zemí. Řadí se mezi nejnavštěvovanější evropské festivaly a v letech 2011 a 2014 zvítězil jako Best European Major Festival. Není tedy divu, že během speciální zahajovací dvacetičtyřhodinové kampaně na nadcházející ročník bylo prodáno 25% permanentek.

Čtěte také: Poslední šance na levnější Sziget


Pokud se na Sziget v příštím roce také chystáte, máte šanci získat nejlevnější vstupenky až do konce prosince. Předprodej a podrobné informace hledejte na www.szigetfestival.cz .  

Napsal(a):

Zanechat komentář