úterý, 22 prosinec 2015 07:00

Sziget 2016 zahájil předprodej

Napsal(a)
Sziget Sziget Zdroj: zvlastnistyl.cz

Týdenní multikulturní festival Sziget se bude konat sice až v srpnu příštího roku, ale již nyní je zahájen předprodej nejlevnějších vstupenek.

 Zní to až neuvěřitelně, ale příští ročník bude již dvacátý čtvrtý. Za tuto dlouho řadu let si festival získal ve světě vysoký kredit svou originalitou ale i umístěním na budapešťském ostrově. Ten se ve festivalový areál promění ve dnech 10. až 17. srpna 2016. Můžete se zastavit na pár kapel, na pár dní, ale také zde můžete strávit celý týden a rozhodně se nudit nebudete. Zatím potvrzenými interprety jsou: Bring Me The Horizon, John Newman, Kodaline, M83, MØ, Naughty Boy, Parov Stelar, Sigúr Ros, Bastille, Bloc Party, CHVRCHES, Nicky Romero a Sum 41.  Další jména budou samozřejmě přibývat a pořadatelé jistě vyvinou veškeré úsilí, aby byl program opět hodně pestrý.

Poslední ročník Szigetu přilákal více než 440 tisíc návštěvníků z více než 95 zemí. Řadí se mezi nejnavštěvovanější evropské festivaly a v letech 2011 a 2014 zvítězil jako Best European Major Festival. Není tedy divu, že během speciální zahajovací dvacetičtyřhodinové kampaně na nadcházející ročník bylo prodáno 25% permanentek.

Čtěte také: Poslední šance na levnější Sziget


Pokud se na Sziget v příštím roce také chystáte, máte šanci získat nejlevnější vstupenky až do konce prosince. Předprodej a podrobné informace hledejte na www.szigetfestival.cz .  

Další články

 • Poslední koncert turné Bring me the Horizon skončil tragicky Poslední koncert turné Bring me the Horizon skončil tragicky

  Tragická událost poznamenala vystoupení Bring Me the Horizon v londýnské hale Alexandra Palace.

 • Bring Me the Horizon vydají v příštím roce nové album Bring Me the Horizon vydají v příštím roce nové album

  Britská skupina Bring Me the Horizon na svých sociálních sítích zveřejnila nový singl, po němž následovalo oznámení o vydání nového alba. Kapela také vyjede na turné, které se bude k nové desce vztahovat.

 • Foto: Aerodrome Festival, Panenský Týnec, 30. 6. 2018 Foto: Aerodrome Festival, Panenský Týnec, 30. 6. 2018

  Přinášíme vám fotoreportáž ze závěrečného dne hudebního festivalu Aerodrome.

  Slunečné letní počasí spolu s bohatým line-upem přilákalo do Panenského Týnce velké množství návštěvníků. Ti mohli sledovat na dvou hlavních stageích celou řadu zahraničních hvězd jako Eskimo Callboy, Nothing But Thieves, Skindred, Kodaline, Body Count feat. Ice-T, The Kills či Hollywood Undead. Česká stopa byla na festivalu zastoupena například Robinem Moodem, Lake Malawi, písničkářem Vojtaanem či zpěvačkou Lenny.

  Hlavní hvězdou celého festivalu pak byla americká rocková skupina Nine Inch Nails v čele s charismatickým zpěvákem a frontmanem Trentem Reznorem a americká numetalová skupina Limp Bizkit.

 • Parov Stelar zahrají opět v Brně Parov Stelar zahrají opět v Brně

  Jeden z headlinerů festivalů Rock For People nebo Colours of Ostrava, který nemá problém vyprodat velké sály v Praze nebo Brně. To je kapela Parov Stelar - průkopník elektroswingu.

var sklikData = { elm: "sklikReklama_57358", zoneId: 57358, w: 728, h: 90 };