Twisted Sister zahráli poprvé s novým bubeníkem

Heavy metalisté Twisted Sister odehráli svou první show spolu s novým bubeníkem Mikem Portnoyem. Ten nahradil původně působícího A. J. Pera, který zemřel v březnu letošního roku na infarkt. Portnoy je známý pro své účinkování v rámci skupin Dream Theater, The Winery Dogs a Adrenaline Mob, kde figuroval právě i Pero.

Twisted Sister vystoupili v rámci Metal Meltdown Twisted Sister vystoupili v rámci Metal Meltdown Zdroj: Oficiální facebookový profil Twisted Sister

Performance za pilotní spolupráce s novým hráčem na bicí nástroje proběhla 30. května jakožto součást události Metal Meltdown, která se konala v Las Vegas. Vyjma Twisted Sister se zde objevily kapely jako Great White, Extreme a Skid Row. Veškerý průběh byl natáčen pro účely televizního vysílání i pozdějšího vydání záznamu na CD či DVD.

V nejbližší době pak skupina vystoupí 13. června v New Jersey. Tento koncert bude celý v duchu uctění památky A. J. Pera. Na to naváže již poslední turné kapely přezdívané "Forty and Fuck It" v závislosti na čtyřicátém výročí existence uskupení. To se uskuteční během roku 2016.Při nedávném rozhovoru se kytarista Jay Jay French vyjádřil k tomu, jak vůbec k příchodu Portnoye do kapely došlo. Údajně se potkali na koncertě Adrenaline Mob, který se konal hned den po smrti Pera. Právě tam se Portnoy nabídl, že by místo zemřelého ochotně zastával. Kromě svého přátelství s Perem měl totiž k Twisted Sister blízko i jako fanoušek.

Napsal(a):

Zanechat komentář