Zahrajte si v klipu Kofe-In

Již zítra 6. listopadu máte možnost zapojit se do živého natáčení videoklipu úspěšné české pop-rockové kapely Kofe-In.

Kofe-In Kofe-In Foto: Dalibor Konopáč

Pro svůj letošní poslední pražský koncert si kapela vybrala music bar & lounge LA LOCA. Aby rozloučení bylo jak se patří, rozhodli se muzikanti pro zpestření večera natočením videoklipu ke skladbě Volnomyšlenkář. Tato píseň bude již třetí z alba Dobré nebe, která se dočká i filmové podoby. Deska samotná byla na jaře letošního roku čtenáři iReportu zvolena jako tuzemská druhá nejlepší. Všichni návštěvníci tohoto koncertu mají šanci dostat se do některého ze záběrů, které se budou natáčet přímo na místě.

Večer zahájí kolem osmé večer jako host skupina Totální Skrat, o hodinu později přijdou na pódium se svým průřezem dosavadní tvorbou Kofe-In. Od svého vzniku v roce 2006 mají na svém kontě tři alba, jejich písně známe i z videoklipů České televize i TV Óčko. Hoši úspěšně bodovali i v anketě iReport - Žebřík (Objev roku, videoklip roku 2012) či Českém YouTube Festu.

 

 

Za sebou mají na tři sta koncertů a toho posledního v letošním roce se můžete zúčastnit i vy. Je to jednoduché: přes smsticket.cz pošlete zprávu s textem TICKET KOFEIN na číslo 9020099, do dvou minut obdržíte vstupenku v hodnotě 99 korun. A účast při natáčení máte v kapse.  

Napsal(a):

Zanechat komentář