Foto: 10. Bounty Rock Café Open Air, Korunní pevnůstka, Olomouc, 12. 9. 2020 Doporučený

Jako jeden z mála festivalů se v Olomouci uskutečnil jubilejní 10. BRC Open Air. A program i přes nepříznivou dobu byl opravdu skvělý! Zahájili jej Personal Signet, po nich zahrála Hudba Praha & Michal Ambrož. Brněnští Progres 2 a pro mě velmi zajímavá a skvělá kapela November 2nd, která, ač je z nedalekých Hranic na Moravě, tak má sježděná i světová pódia a spoustu ocenění. A že si je opravdu zaslouží, ukázali návštěvníkům festivalu svým strhujícím koncertem.

Ray Wilson z Genesis na Bounty Rock Café Open Airu Ray Wilson z Genesis na Bounty Rock Café Open Airu Foto: Zbyněk Zácha/musicweb.cz

Ve 20 hodin nastoupila hlavní hvězda - Ray Wilson (ex. Genesis) se svojí perfektní kapelou a odehráli zde plnohodnotný dvouhodinový koncert! Potěšili srdce všech muzikychtivých fanoušků. Nádherným hlasem a zpěvem Raye a parádní muzikou skvěle sehrané kapely, ve které nechyběly dechy - saxofon či flétna a housle s krásnou houslistkou. Na závěr ukončil festival snad nejčastější vystupující - kytarový mág Michal Pavlíček se svými hosty. Atmosferu koncertu si můžete přiblížit naším fotoreportem.

Další informace

  • Místo konání: Korunní pevnůstka
  • Datum: sobota, 12 září 2020
Napsal(a):

Zanechat komentář