Foto: Zimní Masters of Rock, Stadion Luďka Čajky, Zlín, 24. 11. 2012

Kreator, Cradle of Filth, Morbid Angel či Sonata Arctica. To vše bylo v sobotu 24. listopadu k vidění na  Zimních Masters of Rock. Led tak pro tento den na zlínském stadionu Luďka Čajky vystřídalo pódium, na němž se kromě uvedených objevilo dalších šest kapel rozličných žánrů. 

Zimní Masters of Rock Zimní Masters of Rock Tereza Ticháčková, MusicWeb.cz

Mezi kapelami, které ve Zlíně vystoupily, však jednoznačně převážily ty, které hrají tvrdší žánry - Kreator, Morbid Angel, Cradle of Filth, ale i Nile, God Seed nebo Rotting Christ. Zdrojem částečného zklamání, které však nelze klást nikomu za vinu, se pro tento den stali právě Cradle of Filth, neboť kvůli zdravotnímu stavu jediné ženské členky kapely Caroline Campbell byli nuceni přerušit své vystoupení.

Další program však pokračoval víceméně beze změn, kolem půl desáté tak na zlínské pódium nastoupili němečtí Kreator a hala potemněla. Rozzářila se až o něco později, a to když na samém konci večera vstoupila na pódium finská power metalová kapela Sonata Arctica. Pro o poznání prázdnější stadion zazněly skladby staršího rázu i naprosté novinky z posledního alba, které vyšlo letos na jaře. 

Další informace

  • Místo konání: Zlín
  • Datum: sobota, 24 listopad 2012

Zanechat komentář