14.11.2023 23:14

Američtí rockeři Halestorm si do Prahy přivezou speciální hosty

Halestorm Halestorm Zdroj: pořadatel koncertu

Milovníci amerického rocku se můžou radovat. V listopadu totiž dorazí společně hned dvě velká jména a navíc každé z trochu jiného rockového spektra.

Hardrockové a heavymetalové fanoušky potěší kapela Halestorm, která si s sebou bere jako velmi speciálního hosta glammetalové Black Veil Brides. Pište si do diářů datum 19. listopadu, SaSaZu se otřese v základech.

Držitelé Grammy za nejlepší hardrockový / metalový výkon, američtí Halestorm, se po roce vrací do Prahy a tentokrát jako headliner! Kapela kolem sourozeneckého dua Lzzy a Arejaye Hale vydala vloni páté studiové album s názvem Back from the Dead, které nejen že skvěle zní, ale které má podle Lzzy hlavně předat posluchačům víru, že nejsou sami a že všechny překážky překonají. To všechno je zabalené do hardrockových a heavymetalových melodií a zpívané Lzzyným silným rockovým hlasem. V drsných skladbách nejde textům nevěřit, těm jemným, které na desce nechybí, pak člověk zcela propadne. Halestorm prostě ví, co fanouškům nabídnout. A nejlíp to ví na pódiu.

Tam je podpoří během listopadového koncertu další velké jméno americké rockové scény Black Veil Brides. Zpěvák Andy Biersack umí na pódiu zazářit, svým projevem dokáže fanoušky naprosto strhnout a věnuje jim prostor, aby zpívali v maximální možné míře s kapelou. Glam metal, heavy metal, rock, screamo, charismatický zpěvák - Black Veil Brides mají prostě všechno a nebojí se to použít.

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.