11.11.2012 7:00

Bon Jovi se vydají na turné. Pospěšte do předprodeje Doporučeno

Americká rocková kapela Bon Jovi se v příštím roce rozjede na turné s názvem Because We Can - The Tour. Pro české fanoušky je důležité, že v seznamu koncertních míst je zapsána i Praha. Těšit se mohou na datum 24. června 2013, kdy se nástroje rozezní v Synot Tip Aréně.

Začátek světového turné Bon Jovi bude již v únoru v Severní Americe, následovat bude Evropa, Afrika, Latinská Amerika a závěr pak spatří Austrálie. Plánovány jsou velkokapacitní haly - jiné by vzhledem k velké úspěšnosti této partičky nedostačovaly. Doposud odehráli přes dva a půl tisíce koncertů ve více než padesáti zemích světa, které zhlédlo neuvěřitelných třicet pět miliónů diváků.

Nový koncertní program bude nabitý k prasknutí hity jako Livin' on a Prayer, It's My Life, You Give LoveBad Name a celou řadou dalších. V březnu příštího roku vyjde i nové album What About Now, z něhož jistě přidají pár zbrusu nových písní - možná budoucích hitovek. Necháme se překvapit.

 

 

Jedna z nejúspěšnějších kapel v historii datuje svůj vznik rokem 1983. Její název je odvozen od zkomoleného příjmení zakládajícího člena Johna Francise Bongioviho - Jon Bon Jovi. V osmdesátých letech se velkou měrou  podíleli na popularizování hard rocku a heavy metalu. Od té doby s malými přestávkami stále hrají a zájem o ně neopadává. Na otázku, co pro ně tak obrovský úspěch znamená, Jon Bon Jovi odpověděl: „Všechno je větší, vše se odehrává dvakrát rychleji. Lidé vás poznávají dvakrát častěji. Větší, celý svět je najednou větší. Musíte prodávat další a další nahrávky, být aktivní. Jste šikovnější a lépe se orientujete v obchodě, jste zodpovědnější. Najednou tomu teď lépe rozumíte a snažíte se stále přesvědčit, že všechno klape.“ 

Vstupenky na pražský koncert jsou v prodeji od pátku 9. listopadu 2012 v síti Eventim a v prodejnách Bontonland.

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.