Vytisknout tuto stránku

Čarodějnice na Ladronce přivítají 100°C i Jaroslava Uhlíře

Pražská Ladronka se v letošním roce promění na místo, kde se odehraje snad největší čarodějnický rej v Evropě. Celodenní program návštvníkům nabídne zábavné soutěže, divadlo a samozřejmě také koncerty. Nebude chabět ani slavnostní podpálení hranice.

Na Landronce vystoupí i kapela 100°C Na Landronce vystoupí i kapela 100°C Zdroj: facebook.com

Již osmý ročník akce odstartuje v 15 hodin. V tuto dobu bude zahájena registrace všech čarodějnických krasavic do soutěže Miss Čarodějnice, rozpohybuje se taneční skupina Primavera a divadelní soubor Buchty a loutky odehraje své představení Neposlušná kůzlátka. Pro všechny přítomné bude připraven také čarodějnický salón, dílna a taneční škola. V areálu své místo nalezne ekologický workshop, fotoateliér, hrací stan či u-rampa s Funbox line.

„Jsem ráda, že se z této akce stala tradice a letos můžeme nabídnout už osmý ročník. Loni přišlo na akci odhadem rekordních 16 tisíc lidí, těším se, že letos možná překonáme návštěvnický rekord. Troufám si říct, že letos pořadatelé přichystali snad nejbohatší program. Kromě toho je tu také speciální akce na úvod – prvním 500 návštěvníkům budeme servírovat špekáčky zdarma,“Marie Kousalíková, starostka městské části Praha 6.

Hlavní program zahájí v půl sedmé večer slavnosní zapálení hranice. Následovat budou hudební vystoupení. Pódium nejprve obsadí Jaroslav Uhlíř se svou kapelou. O hodinu a půl později je vystřídá kapela 100°C, která přítomným rozproudí krev v žilách svým trash-popem. Zábavu, která bude trvat až do ranních hodin, ještě dochutí čaroděnjický ohňostroj.

Organizátoři akce slibují dostatek stánků s občerstvením a čisté toalety, které budou kontrolovány každých 20 minut. O bezpečnost se budou starat jak pražští strážníci, tak dobrovolní hasiči a profesionální záchranáři. Celý projekt podporuje prostřednictvím Nadace Terezy Maxové středoškolačku z dětského odmava, která by chtěla odjet na letní jazykový kurz do zahraničí.

Další informace

  • Název akce: Čarodějnice na Ladronce
  • Datum: úterý, 30 duben 2013
  • Místo: LandronkaPraha
  • Cena: zdarma
Napsal(a):
Buďte první, kdo napíše komentář!

Nejnovější od Alena Uhlířová