20.08.2013 13:00

Léto plné hvězd: Závěrečný koncert povede taktovka Tomáše Savky Doporučeno

Tomáš Savka Tomáš Savka Zdroj: archiv interpreta

S koncem srpna přichází jako každý rok také konec výstavy Léto plné hvězd. Závěrečný koncert tentokrát organizátorky výstavy svěřily Tomáši Savkovi a Markétě Procházkové.

Tato dvojice se s letošním ročníkem Léta plného hvězd rozloučí ve čtvrtek 22. srpna. Jejich společný koncert začne v 18 hodin. Jako hosty budou moci přítomní přivítat pianistku Ester Hodovskou a kontrabasistu Davida Herziga.

Tomáš Savka je dalším článkem řetězce, který tvoří zpěváci z talentových soutěží. Tomáš se objevil mezi finalisty první řady Česko hledá SuperStar. V roce 2004 se na pultech obchodů objevila jeho debutová deska s názvem Já si tě stejně najdu. Tomáše ale všichni známe spíše jako muzikálového zpěváka než jako sólistu. Objevil se v počinech, jako jsou Bídníci, Golem, Angelika, Tři mušketýři, Dracula, Mona Lisa, Touha či Pomáda. Kromě toho spolupracuje se swingovým Big Bandem Felixe Slováčka.

 

 

Tomášův hlas odprovodí již zmíněná muzikálová kolegyně Markéta Procházková. Markéta vyhrála pěveckou soutěž Rozjezdy pro hvězdy a rozhodla se věnovat hudbě profesionálně. Na konzervatoři Jaroslava Ježka vystudovala obor muzikálové herectví a od té doby se objevila v mnoha muzikálových počinech. Za všechny jmenujme Miss Saigon, Quasimodo, Touha, Tři mušketýři, Kat Mydlář, Klíč králů, Pomáda.

Dva školené a zkušené hlasy se tak spojí se zvukem kontrabasu a piana, aby se se vší slávou a emocemi rozloučily s letošním ročníkem Léta plného hvězd. Na podobné akci byste rozhodně neměli chybět.

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.