Léto plné hvězd: Návštěvníky omámí hlas Ondřeje Rumla Doporučený

Pod předposlední koncert akce s názvem Léto plné hvězd se podepíše mladý talentovaný umělec Ondřej Ruml. Jako hosta si k sobě na pódium přizve Tomáše Trapla, jehož hlas se vryl do paměti především muzikálovým milovníkům.

Ondřej Ruml, Léto plné hvězd 2012 Ondřej Ruml, Léto plné hvězd 2012 Foto: Eva Makovská, musicweb.cz

Ondřej Ruml se stal pro Léto plné hvězd, podobně jako Miro Šmajda, již inventárním kouskem. Oba pánové se akce účastní pravidelně a letos tomu nebude jinak. Zatímco Miro Šmajda svůj letošní koncert již odehrál, Ondřej Ruml na svou chvíli teprve čeká. Prostor mu bude dán den před jeho narozeninami, tedy 20. srpna v 18 hodin. Jeho kouzelný hlas se rozezní na Dražického náměstí 10/65 v Praze.

Severočeský zpěvák vynikl v soutěži X-Factor. Skončil na druhém místě a dokázal celé republice, že zpěv je pro něj cesta, po které kráčí napříč životem. Ondřej oplývá dokonalým hudebním cítěním, prožíváním a improvizacemi, které vykouzlí nejeden úsměv na tváři. Po soutěži dostal velkou příležitost, kdy mu byla svěřena hlavní role v lyrikálu Kudykam. Objevil se také v muzikálech Johanka z Arku, Quasimdo, Hamlet The Rock Opera či Klíč králů.

 

 

Na částečně prodejní výstavu hraček, kapsářů a stolních her Léto plné hvězd, kterou mají na svědomí výtvarnice Olga Černohorská a Ivana Kárníková, Ondřej na pódium přizval ještě svého muzikálového kolegu Tomáše Trapla. Tomáš odmala zpíval v kostele, aby se poté mohl vydat na prkna pražské konzervatoře, kde se věnoval opernímu zpěvu. Osud ho ale zanesl přes jazz až k muzikálu (Hamlet, Krysař, Tajemství, Kleopatra, Tři mušketýři apod.) a dabingu (Lví král, Pocahontas, Příšerky s.r.o., Auta a další). Oba pánové tak mají návštěvníkům Léta plného hvězd skutečně co nabídnout. Poslední koncert, který se uskuteční 20. srpna, bude patřit muzikálovým zpěvákům Tomáši Savkovi a Markétě Procházkové.

Další informace

Napsal(a):

Zanechat komentář