11.08.2013 17:00

Léto plné hvězd: Pódium opět navštíví Petr Ševčík Doporučeno

Petr Ševčík, Léto plné hvězd 2012 Petr Ševčík, Léto plné hvězd 2012 Foto: Eva Makovská, musicweb.cz

Mladý umělec, jehož jméno známe především z pěvecké soutěže ČeskoSlovenská SuperStar, se neobjeví v programu Léto plné hvězd poprvé. Jeho milý úsměv a uchu lahodící zpěv si opět budeme moci užít na prodejní výstavě již ve čtvrtek 15. srpna.

Petr Ševčík se svou kytarou v doprovodném hudebním programu výstavy ručně vyráběných hraček, výukových kapsářů a společenských her pro děti vystřídá poslední vystupující, kterými byli Jan Kříž a Marie Blahynková. Koncert se uskuteční 15. srpna18 hodin v místě konání výstavy, tedy na Dražického náměstí 10/65 v Praze.

Poté, co Petr opustil pěveckou soutěž, ani na chvíli se neodpoutal od hudby, která naplňuje velmi podstatnou část jeho života. V březnu letošního roku světu představil svůj debut s názvem Duality. Od té doby vznikly další kousky. Dva z nich Petr již stihl nahrát a přislíbil, že se objeví na novém albu. To bude chutnat po electro-popu s lehkým nádechem dancu.

Podívejte se na fotoreportáž z koncertu Miro Šmajdy pro Léto plné hvězd

Prodejní výstava Léto plné hvězd vznikla i letos pod záštitou starosty MČ Praha 1, Ing. Oldřicha Lomeckého. Autorkami všech vystavovaných předmětů jsou Olga Černohorská a Ivana Kárníková. Otevřeno je denně, a to od 10 do 18 hodin.

 

 

Další koncerty Léta plného hvězd:

20. srpna Ondřej Ruml & Tomáš Trapl

22. srpna Tomáš Savka & Markéta Procházková

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.