11.06.2024 21:06

Cesta zavede legendárního Alice Coopera už příští týden do Pardubic Doporučeno

Alice Cooper. Alice Cooper. Zdroj: archiv Alice Coopera

Alice Cooper, průkopník teatrálního hororového rocku, se i po více než pěti dekádách stále drží v popředí hudební scény. V srpnu loňského roku vydal album Road, opět produkované Bobem Ezrinem. Při jeho nahrávání se po krátké epizodě u Demi Lovato do sestavy vrátila kytaristka Nita Strauss.

Kromě notoricky známých hitů, jako Poison nebo School’s Out, které budou pochopitelně tvořit většinu setlistu, se tak návštěvníci koncertu mohou těšit i na nějakou tu novinku. Mimo hudby se kolem Alice Coopera dějí i jiné zajímavé věci. Začátkem května řekla své ano svému snoubenci Nita Strauss.

Koncert Alice Coopera v pardubické enteria areně proběhne už v pondělí 17. června a pro fanoušky bude určitě nezapomenutelným zážitkem.

Pozici předkapely získali pražáci Jamaron. Jedná se o rockové těleso v čele s frontwoman Marií Dostálovou, jejíž výrazný hlas, obklopený hutným zvukem elektrických kytar a nekompromisních bicích, je dominantou muziky této mladé pětice. Skupina vznikla v roce 2013 a jejími zakládajícími členy jsou sourozenci Jakub, Marie a Ondřej Dostálovi. Kromě nich tvoří pětičlennou sestavu bubeník Václav Hejda a basák Lukáš Rešl, jež v loňském roce nahradil tragicky zesnulého Filipa Karlíka. Na kontě mají Jamaron již tři alba - poslední Generace z roku 2022.

Lístky jsou stále k dostání zde.

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.