18.05.2024 18:12

Čtveřice kytaristů se v rámci projetu Electric Guitarlands představí v Praze Doporučeno

Rowan Robertson Rowan Robertson Zdroj: archiv Rowana Robertsona.

Po úspěchu prvního ročníku unikátního turné čtyř sólových kytaristů Electric Guitarlands následuje další s novým obsazením, ale stejným puncem mimořádné události, která oslavuje kouzlo elektrické kytary.

Čtyři virtuózní kytaristé - Florian Opahle (ex - Jethro Tull / Greg Lake), Angel Vivaldi, Steve Boltz Bolton (Atomic Rooster, The Who) a Rowan Robertson (Ronnie James Dio) - rozzáří 19. května v pražském Vagonu večer svým jedinečným talentem.

Florian Opahle

Mistr harmonie se stylem, který překračuje žánry,vás provede jedinečnou zvukovou cestou, náročným konvenčním muzikálem a okouzlí nás svým mistrovstvím na kytaru. Známý je pro své členství v Jethro Tull a ve skupině Grega Lakea.

Angel Vivaldi

The Futuristic Vision inovátor a virtuoz nás ponoří do své vize futuristické hudby. Díky svým mimořádným schopnostem nás provede vesmírnou cestou přes noty a akordy, které zpochybňují realitu.

Steve ‘Boltz’ Bolton

Skvělý a ostřílený kytarista, známý svým působením ve skupinách The Who a především Atomic Rooster. Často využívaný studiový muzikant aktuálně hraje také s vlastním triem Dead Man’s Corner.

Rowan Robertson

Díky své kariéře plné zážitků nás Rowan Robertson provede svou hudební všestranností. Od silných riffů po složité melodie bude jeho vystoupení cestou kytarové historie. Rowan zazářil v pouhých 17 letech, kdy nastoupil do kapely rockového boha – Ronnieho Jamese Dia.

Všechny vystoupení doprovodí Roberto Pirami na bicí a Francesco Caporaletti na baskytaru. Každý z kytaristů si připravil třiceti minutový program, v jehož rámci nebudou chybět hity od Jethro Tull, Black Sabbath, Rainbow, Dio, Beatles, Garyho Moora nebo Jimiho Hendrixe. Na závěr večera se můžeme těšit na mimořádnou jam session, kdy se všichni kytaristé sejdou na pódiu, aby vytvořili explozi zvuků a kreativity. Bude to jedinečný a vzrušující okamžik, ve kterém se elektrické kytary prolínají do mocných harmonií a vytvářejí mohutné finále. Nenechte si ujít příležitost být součástí tohoto jedinečného hudebního zážitku a prožít nezapomenutelnou noc čisté hudební magie.

Vstupenky pouze v klubu Vagon před představením.

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.