Darujte vstupenky na festival Krásný ztráty live

Pokud stále ještě nemáte pohromadě všechny dárky pro nadcházející Vánoce a v okruhu vaší rodiny, přátel či známých máte příznivce klasického českého rocku, můžete mu věnovat speciální ubytovací balíček na festival Krásný ztráty live 2020, kterého garantem je Michal Prokop.

Michal Prokop Michal Prokop Foto: Eva Makovská/musicweb.cz

V krásném areálu středočeských Všetic se v srpnu příštího roku uskuteční již čtvrtý ročník festivalu Krásný ztráty live, kterého iniciátorem je stálice naší rockové scény Michal Prokop. Program je koncipován tak, aby zaujal fanoušky různých hudebních žánrů. Michal Prokop jako hostitel dává prostor svým vrstevníkům, ale i muzikantům o jednu nebo dvě generace mladším.

K festivalové tradici patří, že se garant této akce objevuje na scéně společně s některými z nich, aby si zazpíval duet v často překvapivém spojení. V loňském roce to byly jednorázové spolupráce v projektu Vzpomínka na Petra Skoumala nebo s dlouholetým parťákem Vladimírem Mišíkem, ale například také s Davidem Kollerem, Vlastou Redlem a mladou písničkářkou Never Sol. První jména programu příštího ročníku začnou pořadatelé zveřejňovat už v prvních týdnech Nového roku. Základem je samozřejmě už v tuto chvíli vystoupení Michala Prokopa se stálou sestavou jeho kapely Framus Five.

 

 

Všetický areál, který návštěvníkům umožňuje pohodu a veškerý komfort, uvítá hosty ve dnech 14. a 15. srpna 2020. V loňském roce přijelo přes dva tisíce diváků a přesto, že bylo vyprodáno, neodrazilo se to na snížení komfortu. Podobně jako červnový festival Metronome Prague totiž Krásný ztráty live, pořádané stejným týmem, dbají na to, aby areál nebyl přeplněn lidmi, nevytvářely se dlouhé otravné fronty u stánků s občerstvením, aby každý fanoušek dobře viděl na pódium a vše dobře slyšel. Díky členitosti malebného všetického areálu byly všechny tyto náležitosti splněny, což návštěvníci ocenili ve svých ohlasech přímo na místě i na sociálních sítích.

Sledujte Musicweb na Facebooku:
 

Tenot týden začal v síti Ticketportal předprodej vstupenek i speciálního balíčku, který obsahuje dvoudenní vstupenku na festival Krásný ztráty live 2020 a limitovanou reedici vinylového 2LP Prokopova alba Sto roků na cestě se třemi bonusy na 180gramovém vinylu. Tento balíček zakoupíte na www.krasnyztratyvsetice.cz.

Další informace

  • Název akce: Krásný ztráty live 2020
  • Datum: pátek, 14 srpen 2020
  • Místo: Všetice
  • Cena: od 950 Kč
Napsal(a):

Zanechat komentář