01.12.2022 23:08

Dlouho odkládaný křest nového alba Törr proběhne v Kolíně

Je to už rok, co se na denní světlo vydrápal další zplozenec satanášů Törr, deska Inkvizitörr. Na jeho křest ale dojde až nyní, konkrétně 17. prosince v kolínském MSD, kam si Törr pozvali na pomoc souputníky z Debustrol.

V sobotu 17. prosince se polabské metropoli Kolín otevřou brány pekelné. A na pódium vyvrhnou trojlístek démonů známý pod jménem Törr. Rozhodně nepůjde o jen tak nějaký večírek. Právě při této příležitosti totiž proběhne křest výše zmíněného alba, To dokončilo své zrození už 5. listopadu loňského roku a úspěšně kope a kouše. Na jaře navíc dostalo bratříčka v podobě vinylu.

Törr patřili spolu s moravany Root k nejvýznamnějším věrozvěstům černého kovu na našem území ještě v době nadvlády temných sil soudruhů z rudého inferna. Jeho kořeny sahají až někam k počátku osmdesátých let. Původně se jednalo heavy metalovou kapelu, kterou vymyslel Ota Hereš se svými spolužáky, ale roku 1986 k sobě přibrali náruživého fandu Venom či Celtic Frost Vlastu Henycha a nestvůra byla na světě.

Dnes už Henycha budeme v sestavě Törru hledat marně. Stylově se ovšem po několika kotrmelcích trojice vedená Otou Herešem vrátila tam, kde ji mají její fans nejradši. Opět se tedy můžeme těšit na nálož sírou smrdícího špinavého rokenrollu s výraznými melodiemi a dekadentními texty.

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.