Experimentální Black Pus zahraje na Sedmičce

Kam zajít dnes večer v Praze? Píše se 2. října a na Strahov dorazí experimentální noise projekt Black Pus. Po jeho boku na Sedmičce zahrají mladí chlapci Les Homosexuels z Brna.

Black Pus Black Pus Zdroj: Last.fm

Díky organizátorům ze Silver Rocket se, v rámci jejich prvního koncertu nové klubové sezóny, na Sedmičce představí neuvěřitelná one-man záležitost Black Pus. Za tímto svérázným projektem stojí Brian Chippendale z Rhode Islandu, kterého můžete znát coby bubeníka a vokalistu Lightning Bolt. Brianova poslední deska All My Relations vyšla na známém labelu Thrill Jockey a jako obvykle to není poslech určený pro relax. Black Pus je zkrátka divočina, kterou tvoří bubny a činely, efektové krabičky, basový oscilátor ovládaný šlapkou od kopáku a jeden člověk s mikrofonem ukrytým v úchylné masce.

V praze se dnes navíc poprvé představí brněnské drone, electronic a industrial duo Les Homosexuels, které rozhodně zaujme a nepustí. Kamil a David, repetitivní basa, bicí a elektronika v minimalistickém kabátě. Tenhle večírek v mozku uvízne na dlouho. Doražte!

 

 

Další informace

  • Název akce: Black Pus, Les Homosexuels
  • Datum: středa, 02 říjen 2013
  • Místo: klub 007Praha
  • Cena: 230 Kč
Napsal(a):

Zanechat komentář