Festival Fingers Up 2016: Line-up odhalen

Směs idie rocku, popu a klasického rocku v podání našich i zahraničních interpretů letos nabídne festival Fingers Up n Mohelnici. V pátek 8. července se areál Morava Campu na dva dny promění ve festivalové městečko plné dobré hudby, doprovodného programu a samozřejmě patřičného občerstvení.

Fingers Up Fingers Up Zdroj: www.festivaly.eu

 

Letošní ročník festivalu Fingers Up bude v pořadí již šestý. A jaké kapely nám letos nabídne ? Pořadatelé vždy lákají v první řadě na zahraniční interprety, my však začneme doma. Těšit se můžete na úspěšný projekt Kláry Vytiskové Klara, jejíž deska Home je velice kladně hodnocena hudebními kritiky i fanoušky. Jako další přivítáme muzikanty na festivalových podiích už ostřílené - Tata Bojs. Repertoár ze svých nových desek zahrají Moon a Smrtislav, jako další z tuzemských skupin si svůj koncertní set připraví PSH, Voodooyoudo, VR/Nobody, No Distance Paradise a Luno.Za zahraniční hudební scénu se představí Swim Deep (UK), kteří jsou považovány za hlavní představitele B-Town scény a do ČR se vrátí po třech letech. Rovněž z UK přijedou i Pleasure House, kteří vás jistě roztančí svým indie tanečním popem. V seznamu kapel jsou dále i My Baby (NL) hrající mix blues-rocku a psychedelie a svým voodoo rituálem vám připraví netradiční zážitek. V elektronickém rytmu se můžete zavlnit se skupinou Kamp! (PL) a ze sousedního Slovenska přivezou math-progrockoví NVMERI hudbu hodně ovlivněnou skandinávským indie popem, plnou chytlavých melodií a synthu.

Hlavní pořadatel festivalu Petr Elgner k letošnímu ročníku doplňuje: . „Neustále se snažíme festival posouvat dopředu. Určitě se ještě více zaměříme na služby, dekorace a gastro. Jednoduše na zážitky, to je naše poselství. Fingers Up jde s dobou a díky společnosti MasterCard budeme letos nově první bezkontaktní festival v České republice."

Čtěte také Sziget 2016 - ostrov plný zážitků

Kromě koncertní scény na festivalu nebudou chybět ani DJ's (Kay, WZ, Alyaz aj.), workshopy či cestopisné přednášky. Pro osvěžení návštěvníků během parných dnů bude k dispozici bazén, na protažení svalů můžete využít i dráhu na longboard, stoly na ping pong či se vyžít v dalších sportovních i nesportovních aktivitách.
Pokud si z festivalu chcete přivézt i originální tričko či další doplňky, pořadatelé spolu s internetovým obchodem ZOOT pro vás připravili speciální kolekci. K zakoupení bude na místě i v e-shopu.
Vstupenky můžete již nyní zakoupit na www.fingersup.cz nebo v předprodejní síti GoOut za 490 korun.

Další informace

  • Název akce: Fingers Up 2016
  • Datum: pátek, 08 červenec 2016
  • Místo: Mohelnice
  • Cena: 490 Kč
Napsal(a):

Zanechat komentář