Friction: Jedna z největších drumandbassových hvězd v Roxy

Let It Roll skončil a spousta drumandbassových fanoušků si určitě říká, co teď s volným časem. Dobrá zpráva je, že už na březen je pro ně v pražském klubu Roxy připravena zářící hvězda v podobě významného DJe jménem Friction.

Friction Friction Zdroj: gettothefuture.com

Brightonský rodák má na svém kontě již několik ocenění. Na drumandbassovou stage vlétl jako neřízená střela a od té doby se mu zkrátka daří. Najdeme ho v labelech jako je Hospital Records či Metalheadz. Nejdůležitější je ale label, jehož vlastníkem je on sám – Shogun Audio. Tento label byl založen v roce 2004 a můžeme pod ním najít například jména jako The Prototypes, Dose, Rockwell či Spectrasoul.

Čtěte také: Zimní Let It Roll zničil pražské Holešovice

Friction se mezi drumandbassovou elitu vyšvihl díky svému ostrému způsobu hraní a technické kvalitě. V poslední době má velký komerční úspěch a dokonce se tvrdí, že předběhl samotného Andyho C. Kolik je na tom pravdy, se můžou fanoušci přesvědčit už 15. března v klubu Roxy, kde ho doplní MC Linguisticks. Na místě se pak objeví i několik českých DJs jako M4Y4, Akira a Ghonzales.

Bonusem pro všechny bude druhá stage, kde zahrají Kan-Jacca, Halbax, Zwooky, Deadly Perverz (oblíbený ze známého Shadowboxu) a také Lolla. Celá tato událost se ponese v oslavném duchu. Své šesté narozeniny bude zapíjet skvělou hudbou oblíbený server Sety.cz. Web byl spuštěn roku 2007 a jako svůj cíl si vytyčil stát se vytouženým místem, kde se budou střetávat všichni, kteří milují parties. Široká veřejnost i nejznámější DJs.

 

 

Friction bude během svého vystoupení hrát ze čtyř playerů a říká se, že má pro české fanoušky drumandbassu připravenou výbornou show. Kdo by si chtěl nechat ujít noc strávenou s jednou z tváří drumandbassového vysílání britského oblíbeného rádia BBC Radio 1? Lístky jsou na místě dostupné do 23 hodin za 150 korun, později v noci za cenu 200 korun. Večer 15. března se opět zapíše do historie drumandbassu v Praze.

Další informace

  • Název akce: Friction
  • Datum: pátek, 15 březen 2013
  • Místo: RoxyPraha
  • Cena: 150 Kč

Zanechat komentář