Ken Hensley se vrací do ČR. Tentokráte zahraje pouze v Plzni

Charismatický skladatel, zpěvák, klávesák a kytarista Ken Hensley (ex Uriah Heep) opět zahraje českému publiku. Tentokrát chystá pouze jediný a komorní koncert v plzeňské Šeříkovce již tuto neděli 5.února od osmi hodin. Všechna místa budou k sezení – nejedná se o klasické vystoupení.

Ken Hensley Ken Hensley Foto: Eva Makovská, MusicWeb

Tentokrát se představí Ken sám, bez doprovodné kapely, s kytarou a neodmyslitelnými hammondkami. Součástí večera bude i moderovaná diskuze mezi ním a diváky, samozřejmě s českým překladem. V setlistu jistě budou staré známé uriášovské hity jako July Morning, Lady in Black, Free Me, Rain a spousta dalších, kterých je Ken autorem. Zazní i písně z jeho sólových studiových alb, včetně posledního Love & Other Mysteries. Můžeme se tady těšit na opravdu nevšední posezení.

Kupte si vstupenky online za 500 korun

Ken Hensley se v posledních letech do Čech vrací již víceméně pravidelně, a to s doprovodnou kapelou vikingů Live Fire. Základna posluchačů se stále rozrůstá. Koncerty vždy mívají skvělou atmosféru, jsou plné silných melodií a nabité energií. Nedělní koncert bude velice komorní a fanoušci mají možnost se dozvědět zajímavosti o Kenovi samotném.

Napsal(a):

Zanechat komentář