sobota, 31 říjen 2015 14:36

Lety mimo a Kofe-in na turné

Napsal(a)
Kofe-in Kofe-in Foto: Kateřina Kovalčíková/musicweb.cz

Lety Mimo a Kofe-in vyráží na podzimní tour. Kapely polečně navštíví celkem sedm měst včetně domácích – Prahy a Opavy. Turné začíná 4. listopadu v Brně a skončí speciálním vánočním koncertem 26. prosince v Opavě.

Obě party se na hudební scéně pohybují už nějaký ten pátek, mají osobitý styl a vyznačují se hudební pestrostí s rockovou dravostí. Na turné Lety Mimo Kofe-in zazní průřez dosavadní tvorby obou skupin, fanoušci se mohou těšit na to nejlepší.
 
„Na turné s Letama se těšíme, protože jsou to fajn lidi a lidsky si sedíme, což ve výsledku znamená, že budou nejen dobré koncerty, ale i následné mejdany,“ zve na koncerty frontman kapely Kofe-in Jan Kunze, „Na jednom podiu s Kofe-in jsme se ještě nesetkali, ale vím, že máme spoustu společných fanoušků. No, v případě Kofe-inů spíš fanynek,“ doplňuje Lukáš Klofec, zpěvák skupiny Lety Mimo.
 
Lety Mimo na jaře vydali svou pátou řadovku, která nese název Válka světů. Deska si zasloužila rovnou dva křty – jeden akustický a jeden elektrický a také stejnojmenný videoklip. „Když to vyjde, tak v pražské La Loce pokřtíme náš první vinyl. Z naší poslední desky máme velkou radost a tímto bychom uzavřeli třetici všeho dobrého. Takže, kdo bude chtít Válku světů na vinylu, bude mít jedinečnou možnost si vinyl chytit,“ láká nejen na pražský koncert Looky.

 

 

Kofe-in jako bonus nadělují fanouškům nové video k písni „Čtenářský deník“ z jejich poslední desky Moje dobré nebe. „Neustále pracujeme na nové tvorbě a slibujeme, že už brzy se dočkáte našich novinek,“ komentuje aktuální dění Jan.


 
LETY MIMO KOFE-IN TOUR 2015
 
04.11.2015 - Brno, Melodka
05.11.2015 - Praha, La Loca
06.11.2015 - Hradec Králové, Náplavka
12.11.2015 - Plzeň, Divadlo Pod Lampou
13.11.2015 - Most (CZ), V+V Rockbar
14.11.2015 - Kralupy nad Vltavou, Ponorka
26.12.2015 - Opava, KlubArt

Přehled

 • Název akce: Lety mimo + Kofe-in Tour 2015
 • Datum: středa, 04 listopad 2015
 • Místo: Brno Melodka
 • Cena: 100 Kč

Další články

 • Soutěžte o voucher na nákup not v hodnotě 500 Kč Soutěžte o voucher na nákup not v hodnotě 500 Kč

  Učíte se nebo hrajete na nějaký hudební nástroj a chcete se naučit zahrát vaši oblíbenou píseň od známého interpreta? Blíží se Vánoce, pro hudebníky jsou noty od supernoty.cz ideálním dárkem pod stromeček. Tak neváhejte a soutěžte s redakcí musicweb.cz!

 • Sting zamíří do Slavkova u Brna Sting zamíří do Slavkova u Brna

  Zpěvák a baskytarista skupiny The Police, která sklízela největší úspěchy v 80. letech, se příští rok v létě vrátí do Evropy se svou koncertní show nazvanou My Songs. V červenci 2020 toto turné nemine ani Českou republiku.

 • Skupina USB Band vydává skladbu Adventní Skupina USB Band vydává skladbu Adventní

  Skupina USB BAND vydává 2. prosince v nové podobě píseň nazvanou Adventní, kterou kapela původně nahrála se zpěvačkou Bárou Basikovou, v nové verzi ji již zpívá Veronika Součková, toho času ještě na turné se Spirituál kvintetem.

 • Black Friday je tu! Nakupte audio supervýhodně Black Friday je tu! Nakupte audio supervýhodně

  Black Friday je tu! Nakupte audio supervýhodně. Očekávaný čas akcí a slev je tady. Pokud hledáte nová sluchátka nebo reproduktory, nastává ideální doba ke koupi. Vybíráme pro vás momentálně ty nejzajímavější kousky od Mobil Pohotovosti. Z čeho můžete vybírat?

var sklikData = { elm: "sklikReklama_57358", zoneId: 57358, w: 728, h: 90 };