Lety mimo a Kofe-in na turné

Lety Mimo a Kofe-in vyráží na podzimní tour. Kapely polečně navštíví celkem sedm měst včetně domácích – Prahy a Opavy. Turné začíná 4. listopadu v Brně a skončí speciálním vánočním koncertem 26. prosince v Opavě.

Kofe-in Kofe-in Foto: Kateřina Kovalčíková/musicweb.cz

Obě party se na hudební scéně pohybují už nějaký ten pátek, mají osobitý styl a vyznačují se hudební pestrostí s rockovou dravostí. Na turné Lety Mimo Kofe-in zazní průřez dosavadní tvorby obou skupin, fanoušci se mohou těšit na to nejlepší.
 
„Na turné s Letama se těšíme, protože jsou to fajn lidi a lidsky si sedíme, což ve výsledku znamená, že budou nejen dobré koncerty, ale i následné mejdany,“ zve na koncerty frontman kapely Kofe-in Jan Kunze, „Na jednom podiu s Kofe-in jsme se ještě nesetkali, ale vím, že máme spoustu společných fanoušků. No, v případě Kofe-inů spíš fanynek,“ doplňuje Lukáš Klofec, zpěvák skupiny Lety Mimo.
 
Lety Mimo na jaře vydali svou pátou řadovku, která nese název Válka světů. Deska si zasloužila rovnou dva křty – jeden akustický a jeden elektrický a také stejnojmenný videoklip. „Když to vyjde, tak v pražské La Loce pokřtíme náš první vinyl. Z naší poslední desky máme velkou radost a tímto bychom uzavřeli třetici všeho dobrého. Takže, kdo bude chtít Válku světů na vinylu, bude mít jedinečnou možnost si vinyl chytit,“ láká nejen na pražský koncert Looky.

 

 

Kofe-in jako bonus nadělují fanouškům nové video k písni „Čtenářský deník“ z jejich poslední desky Moje dobré nebe. „Neustále pracujeme na nové tvorbě a slibujeme, že už brzy se dočkáte našich novinek,“ komentuje aktuální dění Jan.


 
LETY MIMO KOFE-IN TOUR 2015
 
04.11.2015 - Brno, Melodka
05.11.2015 - Praha, La Loca
06.11.2015 - Hradec Králové, Náplavka
12.11.2015 - Plzeň, Divadlo Pod Lampou
13.11.2015 - Most (CZ), V+V Rockbar
14.11.2015 - Kralupy nad Vltavou, Ponorka
26.12.2015 - Opava, KlubArt

Další informace

  • Název akce: Lety mimo + Kofe-in Tour 2015
  • Datum: středa, 04 listopad 2015
  • Místo: BrnoMelodka
  • Cena: 100 Kč

Zanechat komentář

?>