Lust Session: Britská Sigma v čelé novoroční party

Pořadatelé chystají na začátek ledna do pražské Tipsport Areny obří novoroční party nazvanou Lust Session, kde se představí špičky hudebního stylu drum and bass.

Sigma Sigma Zdroj: pořadatel koncertu

 První vlaštovku v podobě této pozvánky nám pořadatelé zaslali se zatím potvrzenými dvěma jmény účinkujících, další budou postupně zveřejňovat, jakmile budou domluveni další umělci. Současně s tím se netradičně bude zvyšovat i cena vstupného, která nyní v předprodeji začíná na 790 korunách. Velkým lákadlem pro vás, milovníky drum and bass, budiž fakt, že celé akci bude kralovat populární britská Sigma.Sigmu tvoří pouze dva členové - Cameron Edwards a Joe Lenzie. To ale neubírá na její úspěšnosti. Jejich první singl Masai/Livewire vyšel v roce 2006 ale věhlasu dosáhli až v loňském roce se skladbou Nobody To Love, předělávkou singlu Bound 2 od Kanye  West. S tou se rýzem vyhoupli na přední příčky britského dance žebříčku. Brzy na to se po stejné cestě vydala další jejich skladba Changing a další a další.Sigmě se začalo více než dařit. Na svém kontě nyní mají další úspěšné nahrávky, remixy a spolupráci s umělci zvučných jmen jako jsou Eric Prydz, Stanton Warriors nebo Dick Sauce. Do konce tohoto roku by podle plánu měla vyjít nová deska Live, na které aktuálně pracují.

Čtěte také: Scooter se těší na české fanoušky

Druhým z aktérů novoroční party bude Kove, vlastním jménem James Rockhill. Tento DJ a producent elektronické hudby rovněž pochází z Británie. Proslavil se (mimo jiné) svými remixy pro Bastille, Johna Newmana nebo Exampla a jeho vlastní skladba Way We Are vyšplhala v britské singlové hitparádě na pěkné 30. místo.

Takže to je dnes jen tak pro úvod na velkou novoroční party Lust Session v pražské Tipsport Areně. Pokud jste již nyní rozhodnuti se jí zúčastnit - vstupenky zatím v nejnižší ceně jsou k dostání v předprodejní síti Ticketpro. O dalších účinkujících vás budeme průběžně informovat.
 

Další informace

Napsal(a):

Zanechat komentář