Marek Ztracený vyráží na turné k nové desce Pády

Marek Ztracený představuje nový singl Pády, který fanoušci najdou na jeho stejnojmenné desce. Ta vznikla zajímavým způsobem, všechny písně napsal na jeden zátah a na kytaru.

Marek Ztracený Marek Ztracený Zdroj: Marekztraceny.cz

Což je zvláštnost, protože Marek Ztracený se do povědomí posluchačů zapsal především jako zpěvák a pianista. „Hodně lidí si ho ke mně automaticky přiřazuje. Začalo mě to v poslední době při skládání omezovat. Zkusil jsem se tím nestresovat a psát písničky s kytarou. Ta mě nakonec inspirovala k jiným postupům a melodiím. I proto je na nové desce mnohem víc kytar, než na mých předchozích nahrávkách,“ vysvětluje Ztracený.      

Takže čtrnáct dnů před tím, než měl jít do studia, vyhodil všechny připravené písničky a na jeden zátah napsal nové album. Čerstvý materiál nakonec odjel s kapelou nahrát do malé vesničky Váhovce na slovensko-maďarské hranici, kde má studio zvukový inženýr Juraj Kupec, jenž spolupracoval například s Janou Kirschner, Peterem Lipou nebo No Name.   

 

 

 

K vydání desky vystoupí Ztracený na Křest Tour 2015 v pěti českých a moravských městech. Dne 19. listopadu Ztracený vystoupí v Ostravě, 21. listopadu v Zábřehu na Moravě, 24. listopadu v Praze, kde se jako host objeví Michal Malatný, 4. prosince v Plzni a 9. prosince v Brně, kde bude hostem Jiří Kučerovský.

Další informace

  • Název akce: Marek Ztracený
  • Datum: středa, 09 prosinec 2015
  • Místo: Brno
  • Cena: 160 Kč

Zanechat komentář