Mezinárodní soutěž hudebních talentů - již tuto sobotu se rozhodne

V sobotu 14.prosince se v pražském klubu Roxy rozhodne o vítězi mezinárodní soutěže The Global Battle of The Bands, která u nás odstartovala již před třemi měsíci.

Finalisté GBOB Finalisté GBOB Zdroj: pořadatel soutěže

Nejen v komerční Superstar mají možnost svým zpěvem a hudbou zaujmout mladí telentovaní muzikanti. Od září letošního roku probíhal v sedmi městech a sedmi klubech první ročník mezinárodní soutěže hudebních talentů GBOB. Na jednotlivých regionálních kolech v Praze, Ostravě, Brně, Jihlavě, Pardubicích, Mostě a Plzni se postupně divákům představilo 70 z celkově přihlášených 380 kapel, což je jistě rekordní počet. Vše propuklo v Roxy a tam se i nyní se svým finálovým večerem soutěž vrací.

 

Prohlédněte si také: Fotogalerii z koncertu Vees v Roxy

 

Vítěz bude reprezentovat Českou republiku na finále v thajském Bangkoku spolu s dalšími 29 kapelami z různých částí světa. Pro všechny zúčastněné je jistě velkým lákadlem exotické místo konání velkého finále, ale nejen to. pro ty nejlepší jsou připraveny opravdu hodnotné ceny. Vítěze nominovaného za Českou republiku odmění hudební obchod Music City, celkového vítěze v Bangkoku pak čeká hlavní cena 100.000 USD - rozdělělená na finance jako takové, dále možnost nahrávat ve světových studiích, uzavřít smlouvu s produkcí či vydavatelstvím, uspořádat světové turné.
Soutěžení u nás zhodnotil šéfdramaturg hudební televize Óčko a porotce soutěže Alexandr Guha : „Regionální soutěžní kola GBOBu byla výjimečná právě svou žánrovou pestrostí, hrál se skate-punk, poctivý bigboš, snad všechny podoby rocku, tvrdý metal, slyšeli jsme reggae i popinu... kromě soutěže kapel jsme byli svědky i souboje žánrů.“

V sobotu se v Roxy utkají v napínavém souboji - Doctor Victor, Simple Muffin, Megaphone, Zajíc Company, Phatlip, Ghost of You, Ajdontker. Pokud vám velké finále unikne naživo, můžete jej sledovat ze záznamu, který Óčko odvysílá v neděli 22.prosince od 22h.

Další informace

  • Název akce: The Global Battle of The Bands
  • Datum: sobota, 14 prosinec 2013
  • Místo: RoxyPraha
  • Cena: 50 a 100 Kč
Napsal(a):

Zanechat komentář