Mikulovský festival Eurotrialog je letos plnoletý

Festival nepopulární hudby Eurotrialog v Mikulově se na vás tento víkend těší s oslavou svého již 18.ročníku. A máte se opravdu na co těšit.

Eurotrialog Eurotrialog Zdroj: www.popular.sk

 Tento festival je odlišný od většiny ostatních. Vyhýbá se mainstreemu a jako jeden z mála nabízí příznivcům alternativní hudební scény umělce známých jmen i těch nadějných, kteří mají úspěšnou kariéru ještě před sebou. Pohodová atmosféra, která v Mikulově každoročně panuje, potěší návštěvníky všech věkových kategorií. Do festivalového stanu či na hlavní podium v amfiteátru letos přijedou Lenka Dusilová, Mateřská.com, Laura a její tygři, The Prostitutes, Poletíme?, Kittchen, Máma Bubo, Už jsme doma a spoustu dalších. To pro ty velké návštěvníky. Pro malé je v rámci bohatého programu připravena výuka jízdy na skatu, malování hennou a smývatelnými spreji, skládání origami a další - vše v dětském koutku. Nutno podotknout, že pro děti do 15 let v doprovodu rodičů je vstupné zdarma.


   
Program startuje v pátek 26. srpna v areálu mikulovského Amfiteátru od 16:30 nejdříve ve festivalovém stanu, z hlavního podia se pak hudba rozezní od 18 hodin. Specialitou festivalu bude pak sobotní vystoupení obří bubenické kapely složené z profesionálních muzikantů a účastníků tradičního Sletu bubeníků společně s diváky. Tato ojedinělá akce začne již ve 13 hodin, tak nezmeškejte a přijďte včas vybaveni čímkoliv, na co se dá bubnovat či chrastit do rytmu.

Čtěte také: Slet bubeníků bude letos již patnáctý

O víkendu se očekává krásné letní počasí a proč tedy konec prázdnin neoslavit právě v Mikulově? Program je pestrý a každý z vás si jistě přijde na své. Přesný rozpis časů jednotlivých koncertů a místa, kde se s vašimi oblíbenými hudebníky setkáte najdete na www.eurotrialog.cz
Vstupenky jsou v prodeji v prodejní síti Ticketportal, SMSticket a Gig.cz na oba dny za 590 korun nebo i pouze jednodenní za 360 korun. Za koncert Jardy Svobody v mikulovské synagoze pak zaplatíte pouze za 130 korun.

Další informace

  • Název akce: Eurotrialog 2016
  • Datum: pátek, 26 srpen 2016
  • Místo: Mikulov
  • Cena: od 360 Kč
Napsal(a):

Zanechat komentář