Nahlédnutí do zákulisí Ostravy v plamenech

Letošní první ročník rockového festivalu Ostrava v plamenech bude uspořádán v ojedinělých prostorách, které vám nyní přiblížíme.

Koncert v Dolní oblasti Vítkovice Koncert v Dolní oblasti Vítkovice Zdroj: pořadatel festivalu

Ještě před pár lety Dolní oblast Vítkovice žila životem metalurgickým, pece sálaly  a ruda se tavila. Nyní vše patří minulosti. Pece vyhasly, komplex osiřel. Zanedlouho se to však změní, alespoň na jeden letní víkend. V sobotu 2.srpna 2014 otevře areál své brány, jeho prostory místo černého uhlí zaplaví černá trička rockerů a rozproudí se zde život metalový. Festival Ostrava v plamenech rozproudí celý areál. Díky výběru kapel se máme na co těšit : W.A.S.P. , Sonata Arctica, Dymytry, Citron, Kreyson, Doga a Legendy se vrací slibují parádní metalový nářez, pro který si pořadatelé nemohli vybrat příhodnější místo.


Čtěte také: Ostrava v plamenech doplňuje line up o W.A.S.P.


Dolní oblast Vítkovice připomíná fantastické protředí industriálních románů Julese Verna a na vlastní uši můžete vyzkoušet, jak na tom bude akusticky. Pokud se během koncertu shůry spustí déšť, je připravena obrovská zatahovací střecha pro několik tisíc z vás, což je luxus, který žádný z tuzemských open-air festivalů nenabízí. Pokud se do Ostravy vypravíte, nepropásněte šanci si celý areál důkladně prohlédnout. Můžete se nechat vyvézt výtahem až na vrchol vysoké pece, odkud budete mít Ostravu jako na dlani.Vstupenky ještě do konce dubna zakoupíte v sítích Ticketpro a Ticketportal za 690 Kč, od května se vstupné o stovku zvýší. S nákupem tedy neváhejte - s blížícím se termínem se bude ještě postupně zvyšovat až na částku 990 Kč, kterou byste pak zaplatili i na místě v den koncertu. Bližší informace najdete na www.ostravavplamenech.cz 

Sledujte rock na Facebooku:
 

 


 

Další informace

Napsal(a):

Zanechat komentář