Narozeninová párty klubu Fléda je již za dveřmi

Fléda si k patnáctinám nadělí těžkotonážní oslavy z jiného světa. Party rozpumpují Čankišou a doklepne Kapitán DEMO.

Narozeniny klubu Fléda Narozeniny klubu Fléda Fléda.cz

Brněnská Fléda připravuje na 21. a 22. prosince narozeninovou párty, která aspiruje na dramaturgicky nejrozstřelenější večírek roku. Dvoudenní oslavu patnáctých narozenin klubu si vezmou do parády nejdříve etnorockoví matadoři Čankišou, aby ji den poté dotípl svou sarkasticky kýčovitou show Kapitán DEMO a šestice DJs. Zatímco kapela v čele s Karlem Heřmanem už několik měsíců piluje křest nové desky Supay, nejtlustší a nejprotivnější hiphoper dovalí do Brna na poslední chvíli s nekompromisním a blyštivým live actem.

Dvoudenním večírkem Fléda oslaví patnáct turbulentních let, kterými ji provedlo přes 1000 vystupujících interpretů a milion návštěvníků. S Čankišou vzdá Fléda hold českým stálicím, které mu v začátcích daly šanci. S Kapitánem DEMO si naopak připomene kuráž, bez které v Brně větší klub dlouho nepřežije „Jednodenní party nám přišla na patnáct let fungování trochu málo. Dvoudenní oslava je tak akorát a odlišným line-up zase zrcadlí celou naši historii. Spojuje nespojitelné, jistoty velkých hudebních jmen i nepředvídatelné sázky na mladé, drzé a nadějné interprety,“ dodává Lukáš Stara, provozovatel klubu Fléda.

V rámci oslav proběhnou na Flédě dvě narozeninové akce. V pondělí 21. prosince pokřtí v klubu Čankišou svou šestou desku Supay. Kapela slibuje večer ve velkém stylu s hosty a blaženou pospolitostí národa Čanki.  V úterý 22. prosince nastoupí na scénu DJ Sleeping Boy (Vypsaná Fixa), Dead Sailor (Mandrage) a Tuzex. Akci zakončí kontroverzní hiphoper Kapitán DEMO, který všem uštědří sarkastickou live lekci a následně je pošle vyklidnit se na Báreček.

15. NAROZENINY FLÉDY
21. prosince –  Čankišou, Fléda, 20:00Čankišou pokřtí svoji šestou desku SUPAY aneb Trojjediné narozky: křest desky, 15 let Flédy, 17 let kapely.
Vstupné 190 Kč předprodej / 230 Kč na místě

22. prosince –  15. Narozeniny Flédy: Kapitán DEMO , Fléda, 20:00
K patnáctému výročí pro vás chystáme DJ show s Kapitánem DEMO a večírek až do rána #fleda #party
Vstupné: 80 Kč předprodej / 100 Kč na místě

Starring:
Kapitán Demo Original
Sleeping Boy (Vypsaná Fixa)
TUZEX (Vanessa)
Dead Sailor (Mandrage)
DJky z Brna /Discofilcky/ (Čoko Voko)
Himalayan Dalai Lama DJ set
DJ Vegy (Wild tides)

Další informace

  • Název akce: Narozeniny klubu Fléda
  • Datum: úterý, 22 prosinec 2015
  • Místo: BrnoFléda
  • Cena: 80-230kč

Zanechat komentář