Neurosis do Prahy přivezou aktuální desku

Honour Found in Decay je název nové desky kapely Neurosis, která v rámci evropského turné toto dílo představí také v Praze. Návrat těchto velikánů alternativní metalové scény proběhne 1.července v Lucerna Music Baru. Perfektní start prázdnin.

Neurosis Neurosis Zdroj: facebook.com

V loňském roce americké uskupení Neurosis vydalo dlouho očekávanou desku Honor Found in Decay. Všichni jsou nadšeni, protože pětileté čekání od předchozího alba Given to the Rising z roku 2007 se vyplatilo. Kapela nic neuspěchala, jednotliví členové se věnovali vlastním aktivitám a nový materiál opět stojí za to. Hodinová stopáž, sedm skladeb a klasický metalový balzám na duši.

Nahrávka Honour Found in Decay je v pořadí již pátým kouskem, pod který se společně s Neurosis producentsky podepsal Steve Albini. Ten se svou noise-rockovou kapelou Shellac zavítá 18. května na Dobešku. Není samozřejmě náhodou, že koncert Shellac i Neurosis pořádá Silver Rocket.

Čtěte také: Rockové trio Shellac dorazí na Dobešku

Poslední návštěva Neurosis proběhla v roce 2009, kdy svou jedinečnost potvrdili v Paláci Akropolis. Nadšené publikum bylo jasným důkazem, jaké oblibě se kapela ve zdejších končinách těší a počítejte s tím, že tomu tak bude i letos. Hudebníci totiž rozhodně netěží pouze z minulosti a nová deska je toho jasným důkazem. A jak jim to momentálně šlape na pódiu? O tom nás Neurosis živě přesvědčí první prázdninový den, takže se zatím alespoň podívejte na výborný záznam z vystoupení v Oaklandu.

 

Další informace

Napsal(a):

Zanechat komentář