Roxy přivítá kanadské Purity Ring

Dvojice mladých hudebníků, říkající si Purity Ring, přijede v listopadu do Prahy poprvé a představí svou druhou desku, která vyšla letos v březnu.

Purity Ring Purity Ring Zdroj: tangibleinteraction.com

 Formaci Purity Ring tvoří Megan James a Corin Roddick, jejichž debutové album Shrines v roce 2012 pěkně rozvířilo hudební vlny. Jejich futuristický pop velice kladně ocenili nejen posluchači ale také kritici. Přestože deska vznikala na dvou tisíc kilometrů od sebe vzdálených místech, v Montréalu a Halifaxu, působí dokonale celistvě a Pitchfork ji označil jako nejlepší novou hudbu. Pochvalně se o ní vyjadřoval i Rolling Stone či New York Times.Uplynuly dlouhé tři roky a na stole nyní máme jejich druhou desku nazvanou Another Eternity. Ta už byla nahrána klasicky ve studiu v Edmontnu, kde dvojice čerpala inspiraci. Mrazivé beaty a náznaky tanečních rytmů doplňuje Meganin charakteristický zpěv a jako celek posunuje Purity Ring zase dopředu.

Čtěte také: Sheppard rozhýbali Lucernu

V České republice zahrají poprvé. Pokud chcete na vlastní uši slyšet, jaká že to hudba způsobila rozruch na nezávislé hudební scéně, můžete již nyní zakoupit vstupenky do pražského klubu Roxy s datem 5. listopadu 2015. Jistě vás bude čekat nezapomenutelný zážitek.
 

Další informace

  • Název akce: Purity Ring
  • Datum: čtvrtek, 05 listopad 2015
  • Místo: RoxyPraha
  • Cena: 490 Kč
Napsal(a):

Zanechat komentář

?>