Rock for People není tak úplně tradiční taneční festival, přesto v letošním roce nabídne zase o trochu víc svým tancuchtivým návštěvníkům. Po vystoupení The Prodigy tak přijde na řadu koncert britských Sigma. V Hradci Králové se rovněž objeví pódium koncipované jako mezigalaktická brána od pořadatelů tanečního festivalu Let It Roll.

Line-up festivalu Rock for People je téměř vždy plný rockových, potažmo metalových kapel, i když prostor dostávají také kapely ze sekce hard core či indie rock. Ani letos to nebude jinak, i když s několika výjimkami.

Tou první z nich je angažmá britské kapely Sigma, která vystoupí po jednom z dříve ohlášených headlinerů - kapele The Prodigy. Sigma má na svém kontě přes 3 miliony prodaných singlů, 2 nominace na britské ceny Brit Awards a také spolupráci se známou zpěvačkou Ritou Orou či Birdy, která se v České republice objevila v minulém roce na festivalu Colours of Ostrava. 

Tou druhou je pak představení The Portal Show, jedinečné show pořadatelů dalšího tuzemského festivalu Let It Roll. The Portal Show probíhá na unikátní taneční stage ve tvaru mezigalaktického portálu. 

K dalším interpretům, na které se pak můžete těšit, patří (kromě již zmíněných The Prodigy) také dánští Volbeat, američtí Skillet (ti se mimochodem s velkým úspěchem na festivalu objevili před dvěma lety), The Kooks nebo Sick Puppies

Další informace

Zanechat komentář